Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a különbség a két készülék...

Mi a különbség a két készülék kötött?

Figyelt kérdés

TV vásárláson gondolkodom és mindenképpen samsungot szeretnék.

Ki is néztem két típust az egyik egy Samsung UE40F6400

és a másik pedig egy Samsung UE40H6400.


Mi a két tévé között a különbség és mennyivel jobb egyik a másiknál? Csak az "F" és a "H" betű?


Válaszokat előre is köszönöm!



2014. okt. 25. 11:08
 1/3 anonim válasza:

Az egyik csak LED TV:

[link]



A másik SMART LED TV: [link]


Az utóbbi van nekünk is, több szolgáltatással, beépített wifi, és egyéb nyalánkságok, nagyon bejött, lassan egy éve van meg semmi probléma vele, gyönyörű képet ad, és tökéletes mindenre, még számítógépes játékokra is.


Üdv. Remélem segítettem

2014. okt. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TaKy99 ***** válasza:

Nem tudom miért tettél PS3 tag-et a kulcsszavak közé.


De ha azért, mert PS3-mal is szeretnéd használni, akkor sajnos el kell keserítselek EZ A TV játékra NEM ALKALMAS!


Ha játszani is szeretnél rajt, akkor olyan TV-t keress aminek az Inpu Lag-ja 20ms alatt van, az az igazi, de 30ms-ig bátran válogathatsz!


Ha találtál TV-t, itt ellenőrizheted, mert az Input Lag értéket a gyártók nem teszik közzé! [link]



Ja, hogy mire alapozom ez a TV nem alkalmas játékra? Nézd meg az előző HSZ linkjét, ott írják, hogy az input lagja ennek a TV-nek 113ms/43.1ms, azaz játékra nem ajánlott.


Csak, hogy ne kelljen keresgélni:

"Using the Leo Bodnar input lag tester, we measured a very disappointing 113ms in [Movie] mode. Things improved when we engaged [Game] mode which is hidden away in the [System Settings] menu – a reading of 43.1ms represented a much better result. Although we’ve seen TVs with lower lag, this should satisfy most non-hardcore gamers out there."

2014. okt. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


De igazából rendesen minden napi TV-nek gondoltam, de igen talán ps3-mazni és fogok ebben igazad van nem írtam.


Olyan TV-t néztem ki ami 82-102 cm - nek felel meg.


Köszönöm a részletes választ sokat segített!

2014. nov. 11. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!