Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autó erősítőn 1 ch-son "monobl...

Autó erősítőn 1 ch-son "monoblokk" on miért 2 db + és 2db - hangszóró csatlakozó van?

Figyelt kérdés
Monoblokkon 1 ch, autórerősítőn 2 + és 2- hangszóró kimenet van, miért van rajta 2 hangszórókimenet ha 1 csatornás?
2014. okt. 26. 08:32
1 2
 11/12 dirtboy ***** válasza:

hú azt nem kellet volna megvenni pláne nem újban.

kondi ehhez ez erősítőhöz nem kell de általánosban sem kondi kell hanem nagy indító áramú akkumulátor.

nem feltétlen agm akura kondolok,ha befér 70-80Ah sima akkor annak is elég nagy már egy bizonyos szintig.

egy valamire való kondi ami tényleg jó is kb 40ezer,akciósan 30ért néha árulnak.pl connection BSF.

neked elég egy jó aku 600-750A EN /indító árammal/.


ez az erő meglehetősen gyengécske,ezt onnan látni hogy analóg erő és 60A biztosítéka van.

az ilyen erőknek jó esetben 60%os hatásfoka van,a többi felvett energiát elfűti nem tudja hasznosítani olyan formában amilyenben kéne.

13,8V on így jó ha ki ad magából 60A-es áramfelvételen 500W-ot,de annyit aligha vesz fel hisz akkor kiolvadna a bizti.

ez a rá írt 1500W valami vicc lehet,csábító persze azoknak akik elhiszik,1500W még az én monoblokkomból sem jön ki talán pedig az enyém D osztályú erő /80-90% hatásfok/ és 160A biztosítéka van,1ohm stabil.


vásárlás előtt érdemes lett volna kérdezni.



olvasni való.

[link]


[link]

2014. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 dirtboy ***** válasza:

a dupla ládára még annyit hogy én duplával kezdtem de hidd el nem olyan jó dolog 30plus kilós nagy fogás nélküli ládát ki meg berakni a csomagtartóba ha vásárlás vagy valami van ami miatt kell a csomagtartó.

nekem is most a két nyomó külön ládában van,további előnye hogy ha nem kell a teljes hely akkor még 1nyomót bent maradhat de a duplánál vagy bent van mind vagy egy sem.

2014. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!