Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen erősítőt kell vegyek...

Milyen erősítőt kell vegyek ehhez a hangfalhoz és mély ládához?

Figyelt kérdés

Kettő Technics hangszóróm van, 3 way speaker system, model: sb-cs60. Az van ráírva még, hogy impedance 8 ohm, input 120w, music 60w, DIN.


És van egy mély ládám ami: Ultimate Titanium II Symetec TS1000DVC


Úgy kaptam egy ismerőstől, működik is, csak erősítő neki sincs már hozzá, de használta, működik a cucc. A lényeg, hogy én semennyire nem értek a hangteknikához és nem tudom milyen erősítőt kéne vegyek. Ne egy konkrét darabot mondjatok, mert lehet az nekem túl drága lenne, hanem olyan adatokat ami alapján tudjak a neten nézni használt hirdetéseket. Használtan szeretnék venni, mert nem lenne 50-60 ezer forintom egy erősítőre. Na meg a lényeg, hogy nem lesz kihasználva a teljes tudása, legalábbis sima hétköznapokon nem, esetleg ünnepekkor, szilveszter ..stb


Írhattok konkrét márkát, hogy mibe keressek, de ilyen drága modelt fölösleges, mert azt nem tudom megvenni.



2014. okt. 26. 14:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!