Andor16 kérdése:

A szamitogepemmel van baj, Valaki segitene, esetleg sejti mi a baja?

Figyelt kérdés
A szamitogepemmel van baj. Jobban mondva mindkettovel, de most a fontosabikkal kezdem. Szereztem RAM-ot amit megprobaltam behelyezni az enyembe, de nem sok sikerrel, mert nem talal. Amikor kiszedtem, akkor a szamitogep. Hat. Bekapcsol, de nem kozvetit jelet a montiorhoz. Probaltam mas kepernyovel is, de nem sok sikerrel. Nem mutatja hogy le lenne fagyva, nem csipog. Valaki segitene, esetleg sejti mi a baja?

2014. okt. 27. 16:03
 1/5 anonim válasza:
0%
Ha a monitor háta meleg akkor biztosan lázas szegényke fürdesd meg hideg vízben adj neki lázcsillapítót hátha jobb lesz!
2014. okt. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan jó RAM-ot vettél?

A géped asztali gép vagy notebook?


Megnézted milyen RAM van benne? Megnézted az alaplapi chipkészlet mekkora RAM-ot támogat?


A BIOS-ban felismeri a RAM-ot? A RAM biztosan hibamentes?


Kérd meg egy osztálytársad aki jobban ért hozzá, hogy nézze meg.

2014. okt. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bios reset hátha, aztán szerezned kéne valakit aki jobban, és többet ért a gépek hardveres világához. Amikor kiszedted akkor ugye nem ment a gép, legalábbis remélem , hogy nem.
2014. okt. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazsag szerint eleg regi gep...de ugy nagyjabol vitte azt ami erdekelt. a ram-okat mar kiszedtem parszor es visszatettem ugyanugy..az egesz akkor kezdodott amikor megprobaltam ujakat tenni bele.
2014. okt. 28. 15:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ki kéne nyomatni kompresszorral lehet por ment a ramok közé, vagy ilyesmi, pumpával is neki lehet esni ha nincs ilyen komolyabb eszköz a célra :)
2014. okt. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!