Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem tudok választani hogy egy...

Nem tudok választani hogy egy Beats fejhallgatót kérjek vagy egy Midi eszközt (Novation Launchkey 25) Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Lehetőleg normális és saját szemszögébőli válaszokat kérnék.

2014. okt. 27. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Beats drágább mint jó. Annak az árából kijön a novation meg egy akg/sennheiser ami normálisan szól
2014. okt. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a Beatsnek viszont van basszusa is..nem is kicsi
2014. okt. 28. 05:32
 3/10 anonim válasza:
47%
beats audio, az kell vazze!! Én ezt kérném :D
2014. okt. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ :D
2014. okt. 28. 22:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp Novation Launchkey 25, azzal lehet muzsikálni bármilyen fülessel, de ha ellövöd ezt a lehetőséget egy túlárazott, túlmarketingelt fülesre, akkor hallgathatsz vele zenét pár évig, és aztán lófasz.
2014. okt. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazából azért kellene a fejhallgató mert itthon lakok és amikor zenélni tudnék a többiek zörögnek és nem hallok jól mindent a hangfalakon. És van egy Reloop RHP-5 fejhallgatóm de meg se közelíti a beats basszusát/hamgminőségét. (a gépbe meg meg tudom csinálni azt amit a Novationon is tudok csinálni)
2014. okt. 29. 08:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézd, te elhatároztad hogy beatset veszel, mondhatunk mi bármit, te csak megerősitést vársz. Én is a novationt venném, a beatsnek nem jó basszusa van, hanem csak basszusa de ha azt szeretnéd vedd meg.
2014. okt. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem határoztam el magam... Pozitív és Negatív vélemény érdekel egyaránt.
2014. okt. 29. 08:26
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szó nincs erről. Csak azért írtál ide, hogy valahogy igazod magadnak, hogy megvedd azt a szart.

Jóismerősöm és a barátnője között lejátszódó beszélgetésre emlékeztet:

-"Melyik ruhát vegyem meg, a pirosat vagy a kékét?"

-"A kéket"

-"De nekem a piros jobban tetszik"

-"Akkor miért kérdezed, a büdös ***** anyádat?"

2014. okt. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
2016. dec. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!