Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan használja a laptopom...

Hogyan használja a laptopom akksiját?

Figyelt kérdés

Van egy laptopom. Elég sokat használom. Csak azt nem tudom hogy helyesen-e. Szóval én most úgy használom, hogy nincs benne az akkija és hálózatról megy. Havi 1szer feltöltöm az akksit és használom, majd lemerülve elteszem. Ez így jó?

Vagy állandóan legyen a gépben? Nem ront az az élettartamán, ha mindig úgymond töltés alatt áll?


2010. jan. 26. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobb megoldás, mintha állandóan benne lenne, és töltés alatt. Szerintem mégjobb lenne, ha feltöltve raknád el az akksit.
2010. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha lemerülve tárolod az akksit előbb tönkremegy! Mindig feltöltve kell tárolni.
2010. jan. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Akkor így fogok tenni!
2010. jan. 26. 17:53
 4/6 A kérdező kommentje:
És akkor sem gond, ha pl. áramszünet van? Mert azt mondták nekem, hogy azért legyen mindig benn,mert ha áramszünet lesz akkor elszáll a gépem.
2010. jan. 26. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolj bele hány asztali gép megy, ami ki van téve az áramszünetnek. A géppel nem történik baj , de adatvesztés lehetősége fenn áll. De őszintén szólva eléggé ritka manapság az áramszünet. Ez ellen szünetmentessel lehet védekezni, vagy tényleg bent hagyod az akkut, de akkor megint csak hamarabb tönkre megy. Egyébként én is kiveszem az akkut hosszabb asztali használatnál. de feltöltvbe teszem el. Ha mindég benne van élettartam max 2 év !
2010. jan. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Aha, értem. Én is furcsáltam, hogy ezt mondták, de akkor mégis csak jól gondoltam, hogy kiveszem, csak feltöltve kell tárolnom!

Köszi a válaszokat!!!

2010. jan. 27. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!