Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sony xperia z3 tablet compact...

Sony xperia z3 tablet compact vagy samsung galaxy tab s 8.4?

Figyelt kérdés
Játékra,netezésre esetleg filmnézésre használnám.Hol érdemes venni?

2014. nov. 2. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A tab s-t a "megbízható" gsm boltokban már 90k-ért adják, én onnan venném. A sanyit meg innen: [link]
2014. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Játékra egy kicsit jobb a z3 compact mert erősebb, de a samsungnak jobb a kijelzője. De egyikkel sem nyúlsz mellé mert csúcskategóriás mindkettő.
2014. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Sony tényleg jobb játékra, IPS kijelzője van, ami szerintem elég jó. A Samsung viszont AMOLED, ami hajlamos beégni egy idő után.

Plusz a Sony vízálló, úgyhogy ha elég állat vagy fürdés közben is tolhatod neki.

Ettől függetlenül egyikkel sem járnál rosszul, de mivel Z3 telefonom van, ezért tabletnak bátran merem azt ajanlani(bár szerintem még mindig az iPad a legjobb)

2014. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!