DIGItv-m van, akadozik az adás a HD-s beltérin kb állandóan, a Humax-oson meg nem ez miért van?

Figyelt kérdés
KaonNA 1000 beltérim van.
2014. nov. 4. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:

A HD adás vételéhez nagyobb teljesítményű, jobb tulajdonságú antenna+fej párosítás szükséges.

Netán jó (pontos) beállítás. Nálam is, ha jön a rossz idő (nagy felhők, eső) előbb akad meg a HD, mint az SD..

De ritkán van gondom, igaz, saját tulajdonom minden eszköz.

2014. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom én a beltérire gyanakszok,de amúgy az antenna a t-home-is maradt a fej meg nemtudom :D de szerintem ez nem számít annyira
2014. nov. 5. 12:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor másképp, pedig eddig is érthetően írtam:

A HD adás nagyobb jelszintet kér, vár, követel, kell neki, mint az SD-s (nem nagyfelbontású) vételhez.

Ugyanaz az antenna-fej együttes hiba nélkül kiszolgál egy SD-s beltérit és TV-t, de ugyanaz már HDs-s adáshoz-beltérihez akár határeset is lehet, ami annyit jelent, hogy bármilyen körülmény romlása (felhő-nagyobb felhő-eső-zivatar) már vételi zavarokat okozhat, mint azt tapasztalod.

És az az antenna-beltéri egység, ami képes HD-s vételhez, de akadozik, hiba nélkül kiszolgálja a nem HD-s, hanem SD-s csatornákat.

Így van????

2014. nov. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem,az sd csatornák is akadoznak nem csak a hd-sok;)
2014. nov. 8. 00:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Hol írtad eddig, hogy az SD is akadozik?

Már az első válaszom után pontosítani kellett volna, mert utaltam rá.

3* annyit írtam mint Te, és most nyögöd be, hogy az SD is akadozik.

De ez még így sem pontos, a HD-k hamarabb, az SD -k később akadnak meg!!!

Szép napot, tippet meg nem adok, menj akkor a szolgáltatóhoz....

2014. nov. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!