Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen bluetooth hangszórót...

Milyen bluetooth hangszórót vegyek a mobilomhoz? Hajlandó vagyok elmenni 15 000-ig vagy kicsit feljebb is.

Figyelt kérdés
A mobilom halk,van egy kis KitSound hagszóróm,ami a mobil hangszóró 3xosát adja mélyen. Most pedig szeretnék egy nagyobb hangút. Nem kell Beats,mert kb ugyanannyit ér mint egy 15Ks,csak a mély kiemelve. Tehát ilyen KitSound szerűség vagy ilyesmi kéne. Nektek mi vált be?

2014. nov. 6. 19:28
1 2
 11/13 anonim válasza:
És Boombar 1 et nem tudjátok hol tudnék venni?
2014. dec. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Hali! :)

Jó hogy leírtátok a véleményeiteket a KS hordozható hangszóró termékcsaládjáról, mert mióta kapható nálunk piacon a termék a rabjuk lettem. :D Nagyon jó dolog szerintem. Az első egy Huve volt, majd B2, ismét egy Hive..most meg a Gravityvel szimpatizálok ( ami tapasztalatom szerint eddig magasan a legjobb a felsoroltak közül ! ) Nálam van kölcsönbe egy, nem torzít nincs halk zenénél sem semmi zaj. A hive és a B2 jól bírta. 10 órát végig szolgálta becsülettel viszont a Gravity sztem nem bír ennyit sajna. De ezzel el mondtam az összes egyedüli hátrányát!!!

Haverom akié a termék, 7e-ért hozzá jutott kiárusításban de 15e-et is simán adnék érte ha találok mert bitang jó cucc! A Hive kár hogy zajos halk használatnál, a B2 szintén zenész. A B2 nem ér meg 15e-et nekem. A Hive-ért sem adnék már 10 lepedőt.


üdv. ÁDÁM

2015. ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekem az a tapasztalatom a KS Gravity-vel kapcsolatban, hogy nincs rendesen megoldva a rezgés általi elmozgása (ne tegyétek olyan helyre, ahonnan könnyen leeshet!) emellett a dupla fémrácsozata berezonál egymással ha valami igazán hangos zenét hallgatsz. Amúgy a hangerőre és basszusra vonatkozó hozzászólásokkal egyetértek - egész jó.
2016. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!