Milyen x boxot vegyek?

Figyelt kérdés
Karácsonyra szeretnénk venni a családnak, de egyáltalán nem értünk hozzá, hogy mégis milyet lenne érdemes. pl mit jelent az ,hogy slim, vagy,hogy 250 Gb ram? Mire lehet még esetleg használni játékon kívül. Van ps2 itthon de nem tudom elképzelni, hogy mit tudhat az x box ha már ennyibe kerül. Megéri megvenni? Mit jelent az ,hogy gold live előfizetés? Rendes játékokat is le lehet tölteni nem csak demot vele, és ha igen mennyit? Kinecteset szeretnénk de konzolt is hozzá. Van rá 100 000 ft. unk. Tudna valaki felvilágosítást adni milyet érdemes venni, és hogy mit kell nézni vásárláskor?
2014. nov. 9. 11:50
 1/7 anonim válasza:
A kinektet ismered de a GB-ot nem?:D slim az annyit tesz hogy karcsúbb a dolog,/kisebb.. nem értek a bokszhoz, de akkor már vegyetek ps3at... az jobb sztem.
2014. nov. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt nem értem a RAM-nál, hogy van 4Gb os és 250 Gb -os, mire kell neki a ram? Tárolni, vagy gyorsaság miatt. Kinect-et tudom mi mert azt sikerült már kiderítenem. Boltba is kérdezgettem már ezeket az eladótól, de még azt sem tudta mi az a kinect.
2014. nov. 9. 12:13
 3/7 anonim válasza:
Nekem ps3 konzolom volt, de az is csak egy játék miatt ami nincs pc-re. De a 250gb az azért hasznos, mert tele lehet pakolni filmekkel, akár fullhd filmekkel vagy játékokkal,zenékkel... mint említettem nem ismerem a bokszot de a ps3-nak van bluray olvasója, ami annyit tesz hogy viszi a legmagasabb minőségű filmeket! Plusz szerintem a joystic-ja is használhatóbb mint a bokszé..
2014. nov. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 4 meg a 250GB nem RAM, hanem belső tárhely, nincs RAM-hoz semmi köze. Gold előfizetés aminek a legfőbb szolgáltatása hogy lehet játszani neten keresztül más emberekkel szerte a világból. Ehhez tartozik a Games With Gold szolgáltatás. Ez annyit tesz hogy havonta 2 teljes játékot le lehet tölteni ingyen. Van amikor ilyen startlapjátékok szintű gagyit adnak, de van mikor egész nagy neveket. (persze pár éves megjelenésekből) Nem kell sokat nézni rajta, nézz ki egy olyan csomagot ami tetszik amibe benne van a kinect, meg szerintem legyen benne a 250GB-s hdd aztán azzal tökig el lehet férni. Ha van még kérdésed írj, próbálok rá válaszolni.
2014. nov. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

[link]


Ezt nézd át, ha érdekel

2014. nov. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Olvastam ,hogy az sem mindegy ,hogy milyen tv-hez kötöm.Ez igaz? Akkor filmeket is tudok rá tölteni? A játékok letöltéséhez kell számítógép , vagy az x boxal kell?
2014. nov. 9. 14:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Adnak a csomagba HDMI meg az a régi sokfogú tv-s csatlakozót is. Nem mind egy milyen tévé, mert ha valami régi vibrálós szar, akkor természetesen nem fogja úgy tudni vissza adni a látványvilágot. A filmeket te tudod felmásolni a gépre pendrive-on akármin keresztül. Játékot lehet letölteni, van is az Xboxnak saját "piactér" felülete, ahol meg lehet vásárolni a játékot, banki tranzakcióval és aztán csak le kell tölteni a gépre. Az ajándék Games With Gold játékokat is egyszerűen le lehet tölteni, az Xboxon keresztül.
2014. nov. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!