Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy mudinak mekkora ketrecet/b...

Egy mudinak mekkora ketrecet/boxot vegyek?

Figyelt kérdés
Kutyasuliba szeretnék vele menni, és oda kell, amíg a többiekkel foglalkoznak. :) De nem tudom, mekkorát kellene venni ://

2013. okt. 7. 15:44
 1/8 Akiteki ***** válasza:
Mérd meg a földtől a feje búbjáig milyen magas. Olyan magas ketrec kell, hogy fel tudjon állni.
2013. okt. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Kuzyasuliba mióta kell ketrec? Ilyet még mem is hallottam. Aki tömegközlekedéssel megy a hátán viszi a ketrecet?
2013. okt. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki pl agilityzni szeretne, akkor jó, ha van ketrec, de nem kötelező.
2013. okt. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
3-as ez korekt, de alapból szerintem nem kell ketrec. Ha a kutyinak egyéni foglalkozás kell akkor adnak a gazdinak időpontot hogy mikorra jöjjön. Az meg csak elgondolkodtat hogy ha ott vagyok a kutyámmal miért tegyem ketrecbe? Én is voltam olyan foglakozáson ahol ajánlott volt hogy kocsival menjünk mivel egyénileg mérték fel a kutyákat, de nem sima suliba.
2013. okt. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó most miért kell kukacoskodni? Komolyabb kutyás körökben szinte mindenki használ ketrecet és senki sem tartja furcsának. A kutyának az egy biztonsásog hely, ahol tud pihenni, és nem kell félteni, hogy valami történik vele, amíg a gazda nem tud figyelni, ha valaki dolga van és el kell mennie, hogy ne zavarja a többi kutyát az izgágasággal amíg dolgozik, hogy biztonságosan utazzon a kocsiban amíg odaérnek, melegben árnyékos, vagy hogy ne pörögje túl magárt amíg várakozik a sorára és még lehetne sorolni.

Kérdező, amúgy ha megmondod a boltban hogy mekkora lesz a kutyád, simán el tudják dönteni mekkora ketrec kell neki, de az a legegyszerűbb ha magaddal viszed. Én is magammal vittem a mudimat, és levették a neki a polcról a boxot és beküldtem, hogy lássam milyen élőben.

2013. okt. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Akiteki ***** válasza:
Ez a legegyszerűbb, de ha netalán a neten rendeli, akkor jó tudni a centiket. :)
2013. okt. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hovarju ***** válasza:

Nekem azt tanácsolták,amikor boxot vettem, hogy akkora méretű legyen, hogy a kutya fel tudjon benne állni és meg tudjon fordulni. Szerintem az a legbiztosabb, ha olyan helyen veszed, ahol hozzá tudod mérni a kutyát.


Esetleg a kutyasuliba kérd meg a gazdikat, vagy oktatókat, hogy kipróbálhass néhány boxot.

2013. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akiteki, amikor én kerestem boxot, a neten mind csillagászati árban volt, helyben, a boltban viszont sokkal olcsóbb. Meg ilyen dolgot szerintem jobb is személyesen venni.
2013. okt. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!