Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik Xbox-ot érdemes megvenn...

Melyik Xbox-ot érdemes megvenni? Slim, Live, One, Elite, Arcade?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kapni fogok egyet, csak nemtudom melyiket éri meg megvenni. Ha nektek van, melyik van meg és hogy működik? Hátrányok, előnyök? Lécci segítsetek!

2014. nov. 9. 13:53
 1/2 Beck Bernie válasza:
Én azt mondom vagy slim vagy one.(az xbox live az nem egy gép, hanem amit ha veszel azzal tudsz multiplayerezni. Ez kell a one-hoz is meg mindhez.) Hogyha nem az új generációs konzolon akarsz játszani ott a slim, én minden képpen azt vennék, hogyha meg az újjal akkor one, de erre még nincs annyi játék, az is 18000Ft ha új. De azért nézd meg az ár kategóriát mert nem éppen olcsó egyiksem.
2014. nov. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
AZ XBOX 360 ELŐZŐ- AZ XBOX ONE ÚJGENERÁCIÓS! Óriási a különbség, én megleoném magam egy One-nal és a gta v vel + egy egy ével live tasággal.
2014. nov. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!