Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen notebookot ajánlotok...

Milyen notebookot ajánlotok egyetemi használatra?

Figyelt kérdés

100 000 forintig, 15,6 colos, kb 280cm széles legyen, tehát elférjen a táskámba és ne jelentsen gondot a cipelése.

C-ben való programozásra, jegyzetek készítésére használnám, de az se baj ha elmegy rajta 1-2 játék.


Szóval ezért az árért, ezekkel a tulajdonságokkal milyet éri meg venni, hogy a lehető legerősebb, legjobb legyen ?



2014. nov. 9. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem érdemes 15,6 colosat venni ilyen célra. Dög nehezek, sosem lennének nálad, és pillanatok alatt lemerülnének.


[link]


Én ezt venném meg a helyedben

2014. nov. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem értem, hh dögnehezek? 15,6 colos elég kicsi, szóval miért lenne attól nehezebb? Meg mit értesz az alatt, hogy sose lennének nálam?


Am meg nem nagyon vagyok oda az ilyen szétcsatlakoztatósokhoz.

2014. nov. 9. 16:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy 15-6 colosom, borzalmasan nehéz ha vinni cipelni kell, pedig maga a gép csak 2,6 kiló, de ehhez még jön a töltő, egér stb. így vagy 3-3.5 kiló. Mindezt válltáskában egy csomó minden más mellett(írószer, füzet, esernyő). Én is úgy indultam neki az egyetemnek, hogy mindent gépen fogok írni, meg mindig nálam lesz, de lemondtam róla
2014. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hátizsákban, meg nem mernéd vinni, mert sokkal hamarabb/könnyebben tönkre megy
2014. nov. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszel nekem akkor tegyél be a táskába egy 3,5 kilós súlyt, és járj vele egy hétig
2014. nov. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Elég nagy ember vagyok az az 1-2 kiló fel-le nem számít.


És ahogy írtam is, ezért az árért a lehető legerősebbet szeretném... pl eddig ezt találtam megfelelőnek : [link] (igen, szlovák oldal)


Ezt mennyire éri megvenni? Vagy esetleg ilyen áron, ettől jobbat tudtok?


Azért még megfontolom azt is amit linkeltél, de nem nagyon tetszik hogy 2 részből áll... egyáltalán van tapasztalatod azzal? Elméletbe lehet jónak tűnik de gyakorlatban nem biztos... és a leírás alapján gyengébb mint egy sima laptop ugyanennyiért

2014. nov. 9. 17:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is 110 kiló vagyok.

Asusokról rosszat nem tudok mondani, egészen jó gépeket gyárt mostanában, de kellesz venned hozzá egy USB elosztót mert kettő usb port nagyon kevés, illetve játszani sem fogsz rajta a proci és videokártya miatt

2014. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!