Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Notebookot szeretnék vásárolni...

Notebookot szeretnék vásárolni, de nem igazán tudom, hogy a felsorolt adatok jónak számítanak-e. Otthoni használatra szeretném. Tudnátok segíteni? Esetleg mást ajánlani?

Figyelt kérdés

[link]


köszönöm a segítséget:)


2012. szept. 15. 16:19
 1/4 Komplikato ***** válasza:

Gyenge kétmagos AMD proci, gyenge integrált videókártya. Általános otthoni használatra, irodai melóra, ineternetezésre, letöltésre, videózásra jó. Játékra csak nagyon korlátozottan. Komoly processzor éhes melóra nem.

Én drágálom, óriásplakáton van egy konfiguráció ugyan ennyiért, ami nem Sony, nem ilyen márkás, de sokkal erősebb Intel i3 proci, meg egy 7670-es videokártya volt benne. Azt hiszem Acer gép. HP Pavilion G6-2164SH is ilyen, 150.000-ért, igaz abban nincs W7 az árban. Ilyen gépeket viszont 100-120.000 között kapsz más márkából.

2012. szept. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. szept. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Komplikato ***** válasza:
Azért az fontos, az Acer gépekre alapból csak 1 év garancia van, külön kell venni vagy +1 vagy +2 évet, a linkelt gépre meg a HP-ra 2 év garancia van. Szóval ilyesmit is figyelembe kell venni, garancia időt, meg van hozzá jogtiszta windows.
2012. szept. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Komplikato ***** válasza:
Most nézem ez Subnotebook, 11.6". Arra amit írtam nem érvényes, azok 15.6"-os normál gépek voltak. Ebben a kategóriában is azért 124.000-től vannak olcsóbb gépek ...
2012. szept. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!