Sony PlayStation4 vagy PC?

Figyelt kérdés

Mielőtt még valaki leírná, azért írom ki ebből a kérdésből az ötezrediket, mert egyszerűen nem tudok dönteni fixen.


A mostani szitu:

-Van egy 90.000-es gépem, 19"-es monitor, és szimpla hardverek, szal nem gamer

-Van egy 102cm-es Samsung Smart TV-nk


2 lehetőség van:

A TV-hez veszek PS4-et, hangrendszert stb, és mehet a menet, mellé egy laptopot.


Vagy veszek egy 230.000-es gamer PC-t, ezen kívül hozzá a megfelelő monitort, és hardvereket, ami kétségtelenül a többszöröse lenne a PS-nek, de az ár most ne legyen szempont.


PS4 viszont semilyen ismerősömnek sincs, persze multiznék is vele, és az a baj, hogy drága a játék hozzá.

Ezenkívül valaki elmagyarázná, hogy hogy működik a multiplayer?

Igazából a battlefield, meg cod és társai játékokat szeretem, néha minecraftozunk, meg ilyeneket.

Meg persze ha van valami új dolog, akkor SZINTE akármi leköt.


Nem tudom, melyik érné meg NEKEM a legjobban.

Ha valami információ még kell, akkor írok.


Mert amiatt van döntésképtelenségem, hogy annyira vonzzanak azok a jó kontrollerek, meg a nagy TV, meg hangrendszer, hogy nem igaz.

De 2 havernak xbox 360 van, a másiknak PS3.


Persze azért emellett vennék egy vidikarit a gépbe, meg kicsit jobb cuccokat és ott is tudnánk tolni, a BF4-et ott is kitolná, de nem tudom


Szerintetek inkább a haverokkal multi, meg szebb grafika, meg könnyebb irányítás vagy egy játékra tervezett új konzol, mellette pedig azért a gép is lenne fejlesztve mértékkel.



2014. nov. 11. 01:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Hát engem hidegen hagynak az RTS-ek, meg MMO fosok.


A PS4-et egyébként így használnám:

-Fenntartanám a mostani gépemet, amin a BF3 legalább elfut, mert a BF4-et már úgyis PS-en tolnám, és azért néha PC-n is leülök mondjuk valamihez játszani.


-Mellettem lenne telefon vagy tablet, mert akarok venni majd, és skypon is beszélünk meg stb.


-2 haverom is akar PS4-et venni és ez jó


A játékok, amik úgy érdekelnek: Battlefield, Call of Duty, meg az ilyenek, talán egy-két FIFA, meg a PS4 exkluzívok jónak tűnnek.

Tudom, hogy FPS-t könnyebb egeren, de valahogy megfogott.

Tényleg annyira gerjesztő ez a PS4, a kontrollere a headsettel, áhhh XD


Szerinted így NEKEM melyik lenne jó?

De azt se felejtsük el, hogy PC-re is lenne 230 ezer, plusz tartozékok.

Így?

2014. nov. 12. 16:58
 12/15 anonim ***** válasza:

Én konzolos vagyok ahogy írtam, ezért a PS4-et mondom mondom. De hogy neked melyik a jobb azt neked kell eldönteni. Ha barátok vesznek PS-t akkor az egy előny, mivel lesz kivel játszani.

Próbáld ki a PS-t valamelyik elektronikai üzletben (irányítás miatt is), beszélj barátaiddal hogy ők mikor vesznek vagy hogy biztos vesznek-e és dönts el magad, mivel nem ismerlek személyesen így nem tudom azt mondani hogy xy neked jobb lenne azért mert yz.

2014. nov. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ és teljesen igazad van.

Szerintem is ki fogom próbálni.

2014. nov. 13. 23:02
 14/15 anonim válasza:

Emberek 80% azért választja a PCt mivel nincs pénze játékot venni a konzolra,nos ha valaki több százezret képes költeni egy gépre és annak fenntartására ne mondj nekem azt hogy 16k sok neki.

129kért veszed most a konzolt + egy játékkal ha nem költöd hangrendszerre stb akkor marad még 101k forintod abból lazán veszel 6db játékot

És ha nagyon kalózkodni akarsz akkor vársz pár évet és már a ps4 és xboxone is törve lesz..

2015. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem nagyon értem a PC tulajokat... Ez a fő szempont hogy nem kell fizetni a játékért, de ezzel a saját platformjuk minőségét rombolják, nem is kicsit! Nem véletlen hogy nem szeretnek annyira pc-re fejleszteni és nem is onnan várják a bevételt. A játékért fizetni kell, az munka, sok ember munkája és ha ezt nem fizetjük ki, nem lesz játék. Ennyi. Lehet lopni, de akkor ne csodálkozzanak a pc-sek hogy leépítik a platformjukat hiába erősebb a konzolnál..
2015. máj. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!