Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LED tévé vásárlásnál mik azok...

Vadkutya17 kérdése:

LED tévé vásárlásnál mik azok a paraméterek amelyek a kép minőségét (szín és felbontás) befolyásolják?

Figyelt kérdés
És melyik a legjobban kifizetődő márka, kb. 100.000-ig?

2014. nov. 11. 19:44
 1/1 Koplárovics Béci ***** válasza:
Szerintem leginkább szem és hit kérdése, hogy melyik tévének van szebb/jobb képe. A Sharp tévék képminőségére sokan esküsznek, hogy milyen jó. Én magam még nem láttam élőben egyet sem, illetve nem volt bekötve a kiállítási darab... Érdemes ellátogatni pl Media Marktba ha van a közelben és megnézni többet is élőben, hogy neked melyik tetszik. Egyébként a képfrissítés (100-200...Hz) elvileg sokat számít, de leginkább a kijelzőpanel minősége számít, az meg nem számokkal meghatározható, nem mérhető adat.
2014. nov. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!