Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A videokártya driver frissítés...

A videokártya driver frissítés után (slim drivers) 4bites színminőségre, és 800x600 felbontásra váltott a FULLHD monitorom, nem lehet feljebb állítani, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A PC GURU DVD mellékletén volt egy program:Slim Drivers,ami felméri hogy minek van szüksége driver frissítésre.A videokártyánál rákattintottam hogy frissítés letöltése,majd telepítettem,utána kiírta hogy indítsam újra a gépemet.Újraindítottam,de valamiért a színminőség 4 bitesre, a felbontás 800X600 ra váltott,és nem tudom magasabbra tenni.Mi lehet a hiba?Légyszíves ha tudtok segítsetek.Most frissítettem először videokártya drivert,eddig 1 éven keresztül nem(de többször volt szervizben a gépem lehet hogy ott frissítették).A lényeg hogy a FULL HD monitorom van.Mióta frissítettem a videókártya drivert nem tudom feljebb rakni a felbontást 800x600-nál a színminőséget meg 4bites-nél.Segítsetek,nem tudom hogy mit kell csinálni.

2014. aug. 26. 21:54
 1/6 anonim válasza:

Szerintem rossz drivert rakott fel a progi.


Keress a neten a videókártyádnak megfelelő drivert és telepítsd vagy állj vissza az előző driverre.


Asszem a visszaállás kb minden windows-on ugyanaz, mivel egy magyar xp van előttem, azt tudom leírni:


Start menü > beállítások > vezérlőpult > rendszer


Kattints a hardver fülre, majd az eszközkezelő gombra.


A listából nyisd ki a videókártyák-at, a videókártyádon jobb egérgombbal kattints, a menüből válaszd ki a tulajdonságokat és az új ablakban az illesztőprogram fülön kattints, majd klikkelj a visszaállítás gombra.

2014. aug. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Windovs XP-m van, és Nvidia Geforce 9800gt.Honnan tudom letölteni hozzá a megfelelő drivert?
2014. aug. 26. 22:15
 3/6 A kérdező kommentje:
A visszaállításnál be kell írni a fálj elérési útját, de én nem tudom hogy mi az hogy elérési út.Ott mit kell csinálni?Azt írja ki hogy a "fálj nem található,ellenőrizze le hogy helyesen írta e be" ilyenkor mit csináljak?
2014. aug. 26. 22:32
 4/6 SoulEater7797 ***** válasza:

[link]


Töltsd le az eredeti drivert, majd telepítsd fel.

2014. aug. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz:D Mostmár jó:D
2014. aug. 27. 01:42
 6/6 anonim válasza:

tudom régi kérdés de aki látja nemek is halonlo a problémám frisistetem a videokrály driver és nekem 1600x1024 felbontás van és olyan mintha 800x600-as lenne minél lejeb raknom anál bagyob feljeb meeg nemlehet valaki tudona segiteni

Itt a vidokrálya nvidia geforce gt 610 ddr3 1gb.

2015. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!