Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek a Reflex...

Mi a véleményetek a Reflex cég hangfalairól? Gondolok itt mindre, R sorozat, RTB mélyládák, HPS középmagasokra.

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:

minőséget nagyon ne várj tőlük. (vannak lényegesen jobbak, de rosszabak is!) hobbi, hakni, és lakodalmas zene hangosításra, megfelelők.

Disco, esetleg koncert hangosításra NEM!

2010. jan. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
hali a reflex hangfalak nagyon gányok sokkal többet ér a zárt rendszerűek mert nem torzítanak a reflex a csak kocsiba jó mélyként de ha tegyük fel kocsiba gondoltad a reflexet akkor csőláda a legideálisabb mert jó az akkusztikálya ha nem reflexet veszel és szobába gondoltad vagy helyiségbe akkor a sarokba tedd fejmagasságba
2010. jan. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hali! (2. válaszoló)

a kérdésben, nem a Reflex elven működő hangfalakról, ládákról van szó, hanem az Üllőn, a Reflex CÉG által gyártott hangrendszerekről!

2010. jan. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
kedves 2. válaszoló nem hogy nem a kérdésre válaszoltál, még ahoz sem értesz amit írsz, mindenek előtt olvass el legalább egy Klinger-Hangdobozépítés c. könyvet.
2010. jan. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem egyértelmű a kérdés:)
2010. jan. 30. 17:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem akartam külön témát nyitni, mert szorosan ehhez kapcsolódik. Én R sorozatút (R300) szeretnék lakásba (kb 50m2) retro, diszkó, házibuli zene. Arra megfelelő lehet? Normál zenei erősítővel is hajtható, nem csak keverő-erősítővel?
2010. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem igen jó ládák a reflexek, én megvagyok velük elégedve!És ez előttem szólónak: szerintem vedd meg az r 300 -ast nem fogod megbánni! És egy sima hifi erősítő is elég jól meghajtja tehát tudod vele hajtani.
2011. aug. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!