Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy 360ast és ki is...

Vettem egy 360ast és ki is van flashelve viszont nem minden játékot akar lejátszani minden progi ugyan azzal van irva de ugyan olyan lemezre mégis csak pl 3ból 1et visz ez miért lehet és mi a megoldás rá?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy nem a legújabb flashelt verzióval van dolgod és így az új, Wave4 védelmű játékokat nem fogja vinni. Ez tört és nem tört xboxnál is fenn áll.


Ezek pl. wave4-es játékok:

Lego Rock Band

Tekken 6

Fairytale Fights

Bakugan Battle Brawlers

Lips Hits number 1

Cars Race-o-rama

GTA Tales from Liberty City

Band Hero

Planet 51???

Call Of Duty Modern Warfare 2

Divinity 2

Dragon Ace Origins

Jurassic the hunted

Are you smarter than a 5th Grader

CSi Deadly Intent

Madagascar kartz

Forza 3

2010. jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megkaptam a leveled. Annyit tudsz tenni, hogy raksz be egy wave 4-es vagy wave 5-ös játékot, hogy futtatja-e a box, ha kell írd ki 2x, hogy legalább a problémáról képed legyen. Mindennek előtt nézd meg a Settings menuben a Firmware verzióját a boxnak, pontosan nem tom melyik menuben van, mert az enyém most szervízben van. Az utolsó elérhető driver ami már wave 4 és 5 játékokat is támogat az Ixtreme 1.6.1. Amennyiben ez a hiba, újra kell flashelni a gépet erre a verzióra. Ha szerencséd van nem húznak le túl nagy összeggel ezért, hacsak nincs egy haverod aki ezt meg tudja csinálni.
2010. jan. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!