PS4 vagy XBOX ONE?

Figyelt kérdés

Xbox 360-am van,de azt tervezem hogy eladom és kicsit beújítok a legújabb konzollal.

Az xbox kontrollere jobban bejön,mivel ezt szoktam meg és szerintem kényelmesebb is mint egy PS4-é.

Az xbox one-ba ezek vonzzanak:ha veszek hozzá kinectet akkor azzal tök jól el tudok lenni a haverokkal,barátnővel,családdal.+az xbox-ba még az exkluzív játékok azok amik érdekelnek,főleg a Forza vagy a World of Tanks.

De ott van még a PS:állítólag jobb a grafikája,erősebb,több Fps van játék közben

Azt hallottam hogy a One rövid idő múlva elavul a GDDR3-nak vagy minek köszönhetően.Míg a PS4-ben GDDR5 van (azthiszem). Ebben a mondatban lehet hogy sok a hiba,ezért ebben nem vagyok biztos.

Még azt olvastam hogy a One magától fejlődik.Hogy?

Egy haverom elmondása szerint az AC Unity és még egy-két játék akad a One-on.Ez így marad?



2014. nov. 14. 19:57
 1/1 anonim válasza:

Reagálok minden gondolatodra:)

A kontroller az szubjektív, én ezt nem venném figyelembe,

A PS4-hez is van "Kinect", Eye-nak hívják,

A PS4-hez is vannak exkluzív tartalmak, de ha azt akartad írni azzal, hogy a One-os tartalmak jobban bejönnek akkor ezittenmindegy

és igen a sony erősebb gépet hozott össze mint a microsoft...


Én pc-s vagyok, és hogy miért javaslom? Mert te állítod össze magadnak azt amit akarsz, és akkor szeded szét amikor akarod és...szóval nem irányítanak, de a kérdés nem ez...meg amúgy is milyen menő, ha van egy gépem amin lehet játszani

Én PS4-t javaslom, az xbox one csak az xbox 360 miatt él...csak a név, semmi más. :) ha akarsz még kérdezni kérdezz, amire tudtam válasszoltam

2014. nov. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!