Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Segítesz eligazodni? Milyen...

Segítesz eligazodni? Milyen TV-t javasolnál?

Figyelt kérdés
Nem vagyok járatos a mai Tv-k piacán. Nem tudom,hogy milyen TV-t vegyek ami a ma kor "elvárásainak" megfelelő tudással rendelkezik ill. mik a mai elvárások egy Tv- készüléktől. Kb. 120 - 150 ezer ft. értékben tervezek vásárolni készüléket. Kép átmérő kb. 100 - 120 cm. Ettől az összegtől, csak indokolt ésszerűség esetén térnék el, ha "muszáj".

2014. nov. 20. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Ahogy én csinálnám: Besétálnék egy nagyobb műszaki áruházba és elkezdenék a megadott átkategóriának megfelelő tv-t nézni. :D Ennyire egyszerű. NYilvan LG-ből nem kapsz akkorát, mint egy Orinból. :D De 120-ért már komoly tv-t lehet kapni. Kimentem a folyosóra az újságért (amikor kib@.zott) hideg van. :D és pl. 120 ért 127 cm-eset kapsz(Technika márka, csak a tescoban lehet kapni :D 9, de a samsung 102-es full hd smart (kur.a okos tv) már 145 ezer. :D Erről beszéltem. NEm mindegy mennyire vagy márkahű stb. 21/f.


Ui: Azért ezt a technika tv-t nem ajánlanám, de itt egy LG 3D LED TV 106 cm 130 ezerért. :D Elég jónak tűnik.

2014. nov. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószinű a mókusvakitó dolgokat egyszer használnád a TVn, én most valószinű a legnagyobb nem smart tvt venném meg ami belefér a keretbe. Jó eséllyel LGt, most kb olyan mint a samsung volt 4-5-6 éve, amikor már jó cuccokat csináltak, de nem fizettél sok extrát a márkanévért.
2014. nov. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok: még 21 évesen sem kéne ez a smart tv- van egy szép kis monitorom nem akarok én internetezni a tv-n. :D Egy plazma bőven elég lenne. 2. ez az lg 4-5 évvel le van maradva samsung duma érdekes.... :D
2014. nov. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek az eddigi segítő válaszaitokat. 1-es neked külön köszönöm,hogy még áldozat vállalást is hoztál,hogy segíthess. ( kur.a hideg van a folyosón)


Várom a további segítőkész válaszokat. Ha tudtok írjatok konkrét típus megnevezést is és,hogy hol nézzem/vegyem meg a készüléket. (tesco,MédiaMarkt,Metró,stb. esetleg web áruház? )

2014. nov. 21. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!