Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tablet vásárlás előtt állok...

Kiscetlin kérdése:

Tablet vásárlás előtt állok melyiket érdemesebb megvenni? A sony xperia z3 tablet compaktot vagy a samsung galaxy tab s 8.4?

Figyelt kérdés
Mindenkép érdekel a pozítiv és a negatív dolgok

2014. nov. 22. 14:07
 1/5 Quasar07 ***** válasza:
Semmi féle képpen ne a Samsungot. Nekem is az van, és elég sok hibája van. Ismerőseim is rosszul jártak vele, akárcsak én,
2014. nov. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem samsung volt, nagyon sok bajom volt vele, állandóan vissza kellett állítani nullára mert használhatatlanra lassult akár pár nap alatt is, eladtam és ipad-et vettem, ezzel semmi gondom nincs

z3-at nem ismerem de ha androidos akkor azt se ajánlanám

2014. nov. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó komment: "z3-t nem ismerem, de ha androidos azt sem ajánlanám" Ez aztán a szakértelem :D

Szerintem mind a két készülék kiválló teljesítményt tekintve, bár lehet a samsung egy picit gyorsabb, de a sony viszont vízálló, ami jól jön ha pl leöntöd, vagy medence mellett vagy, párás környezetben stb.. vagy csak szimplán bele ugrasz vele a vízbe fotózni, gyönyörű víz alatti képeket lehet lőni ;) én mindenképpen a z3compact mellett döntenék, a samsung nem tetszik annyira :D

2014. nov. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ezek között filózom, évek óta sony mobiljaim vannak, imádom őket még nem jártam meg egyikkel sem

Mediamarktban nézeggetem őket, pont egymás mellett volt a 2 masina, a sony "csak" fullhd, a samunak viszont 2k-s a kijelzője, én semmilyen különbséget nem láttam közöttük felbontásban, utóbbinak viszont mintha valamivel szebbek lettek volna a színei amoled miatt, de ez sem annyira szembetűnő

Samuról sokan írták hogy a hd, fullhd filmek csúnyák rajta, a 2k-s kijelzőt így nem nagyon lehet kihasználni mivel nem nagyon lehet még ilyen minőségben filmeket tölteni hozzá, eddig sony felé hajlok

2014. nov. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem Samsung tabletem van. Nem az a fajta amilyet te szeretnél, de én nagyon szeretem az enyémet. Lassú volt, de letöltöttem egy vírus irtót és kiderült, hogy 76%-ban fertőzött volt. 7 db vírus volt rajta.

Sony készülékem még nem volt, de biztos jó az is.

2015. márc. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!