Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 RGH2 Trinity (Freesty...

Xbox 360 RGH2 Trinity (Freestyle3 dash is van rajta) frissítése?

Figyelt kérdés
Üdv! Letöltöttem egy új játékot, amihez szükséges a rendszerem frissítése.. Hogyan tudom ezt elvégezni? Rengeteg leírást olvastam, de teljesen összezavarodtam, megszereztem a nand fájlt, próbáltam Jrunner-el és XEbuild -al is megcsinálni de míg az egyik egy ini fájl miatt nem engedi megcsinálni a képfájlt, addig a másik pedig azt írja hogy lehetséges hogy nem fog működni.. Valaki segítene? Előre is köszi. Trollkodókból nem kérek.. :)

2014. nov. 23. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű.

[link]

2014. nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam már ezt követni, de egy figyelmeztetést kaptam, miszerint rossz lehet az xbox ha nem az ajánlott beállításokkal csinálom.
2014. nov. 23. 20:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Merj. Én is ez szerint csináltam.
2014. nov. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt kapom.

2014. nov. 23. 20:37
 5/7 A kérdező kommentje:
megcsináltam mindent amit írt, de most nem jön be a freestyle dash, csak az alap, és minden játéknál valami biztonsági frissítést akar telepíteni. Mit tegyek??
2014. nov. 23. 21:21
 6/7 A kérdező kommentje:
egy régi freestyle dash jön csak be, de ha onnan próbálom indítani a játékot akkor is frissíteni akar
2014. nov. 23. 21:22
 7/7 A kérdező kommentje:
megoldottam :D
2014. nov. 23. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!