Norbi658441 kérdése:

Szeretnék venni xbox360 kontrollert pc-re, mit gondoltok jó ötlet?

Figyelt kérdés
Szoval azt szeretném megkérdezni,hogy mire kell odafigyelnem,vagy hogyan működik ez az egész dolog(nagyon egyszerűen nekem untig elég leírni) és fog működni-e ezeken a játékokon? Eurotruck 1/2,GTA4,Dirt3,The crew,(GTA5).Ebből szerintem következtetni lehet,hogy autós játékokhoz használnám,esetleg még milyen játékkal lenne érdemes kipróbálni?Ja és még az érdekelne,hogy pl:játékban az autóval karambolozok/lehajtok az útról stb...akkor az xbox kar fog rezegni?

2014. dec. 4. 22:48
 1/3 anonim válasza:
Elméletileg xbox kontroller PC-n nem működik. Én nemrég vettem a T*sco-ban kifejezetten PC-re és nagyon jól működik. Erre is vannak nagyon jó fajták, 10000 alatt.A helyedben nem xboxra valót vennék.
2014. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 paca001 válasza:
van usb-s kontroller(xbox-os)és nagyon jo, kényelmes.
2014. dec. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 6. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!