Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez igaz ez hogyan lehetséges?

Ez igaz ez hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

tényleg 50W? O.o


[link]



2014. dec. 6. 17:24
 1/5 Szirty ***** válasza:

A következőt javaslom:


- Olvasd le az általad linkelt oldalon a típusát (SDLaser 303)

- Írd be ezt a google keresőbe

- Nézd át az első 10 találatot... :-)


Extra jótanács: 2-5mW-nál nagyobb kimenő teljesítményű lézerrel játszani kockázatos dolog.

Lehet hogy a kutya, macska retináját kiégetni vicces dolog, de a sajátodat, vagy a szomszéd gyerekét nem biztos!

2014. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Az itt található legerősebb lézer is csak 2W-os és több száz dollár, hidd el, az ilyen Aliexpresses párezer forintos szarok meg sem közelítik a feltüntetett értéket.

2014. dec. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam!


Amúgy nekem van védő szemüvegem :) vigyázok a retinámra és egy réten lakom :)

2014. dec. 6. 19:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ki tudtál adni kb.10-20 ezret védőszemüvegre (mert az olcsóbbak nem érnek semmit, legalábbis 10mW felett már egy sima falról még a visszatükröződő fényt is átengedik), akkor ennyit lézerre is nyugodtan kiadhatsz. Ezek nagy része kamu, legalábbis a teljesítmény biztos. (A lézer 3,7 Voltos, ami azt jelenti, hogy több mint 13 Amper fog folyni rajta, így az elemeken is. De a benne található elemek csak 4,2Ah-asak (ami megint nem igaz, már az elem többe kerülne, mint az egész lámpa elemestől), szóval 2-3 Ampernál nagyobb áramot nem tud leadni.)
2014. dec. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elírtam: nem elemek, hanem elem, mivel csak 1 van benne.
2014. dec. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!