Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » DVD lejátszó USB-ről való...

DVD lejátszó USB-ről való lejátszás során akadozik, miért?

Figyelt kérdés
Jó pár éves a lejátszó már, (Philips amúgy). Mostanában ha USB-ről akarok filmet nézni, akarodik, belassul és szaggat. Ha DVD-ről nézem akkor nincs ilyen probléma. Megpróbáltam több pendrive-al is, ugyanez a probléma, tehát szerintem az USB porttal lehet vmi baj. Ezt meg lehet vhogy csinálni?
2014. dec. 7. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, magát az USB portot nem.

Különböző formátumú videoanyagok különböző átviteli sebességet igényelnek, van amit vinne, van amit ezek szerint nem.

Class 10-es kártyát használsz, ugye?? És a ráírástól függetlenül, tényleg annyi?

2014. dec. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sima divxet játsz le vele ne x264-est
2014. dec. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért ennyire nem értek én hozzá. Régóta töltök le filmeket, ált. avi-s filmeket, eddig ezeket mind lejátszotta (azt tudom h ilyen mkv stb formátumot nem játszik le azokkal nem is próbálkozok), de ezeket régen ljátszotta mostanában van problémája vele
2014. dec. 7. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!