Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen konzolt vegyek? PS3,...

Milyen konzolt vegyek? PS3, PS4, vagy Xbox? Vagy inkább pc? Többi lent!

Figyelt kérdés

Eleinte úgy gondolkodtam hogy pc-t akarok venni de aztán rájöttem hogy iskola és egyebek miatt többet utazom annál hogy asztali számítógépem legyen. A továbbiakban arra keresem a válasz hogy vegyek-e mégis pc-t vagy inkább konzolt, és ha konzolt akkor milyet ?

Nem igazán lesz pénzem a továbbiakban (most öszejött karácsonyra egy kevés) minden hónapban venni 1-1 új, eredeti játékot szóval fontos lenne hogy tudjak játszani a tört játékokkal is. Tehát itt kiesne a 2 újabb konzol. De ezzel szemben viszont ott van az hogy meddig fognak kiadni még játékokat a 3ra és a 360ra ? Mennyivel jobb a 4 és a one ?

Teljesen biztos vagyok abban hogy jobban tudom szállítani a konzolt mint a pc-t és strapabíróbb is.

Miért ilyen olcsó a CFW-s ps3 ? Már 80000 lehet kapni csúcs játékokkal, 500GB os vinyóval.

sok sok kérdés, várom a válaszokat!

Mindenkinek aki értelmeset ír, zöldet adok.



2014. dec. 7. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat szerintem pc vagyel azon belul megha sokat utazol laptopot mindjart mondom az en velemenyem szerint miert. Na ugye egy konzolhoz mint irtad jatekokat kell venni jo nemelyiket lehet csippelni de az ujjakat nem vagy meg nem. Konzol lehet hogy jo de foleg jatekra lehet hasznalni. Nem ugy egy laptop kisebb kompaktabb multibb. Azt csinalsz vele/rajta amit akarsz. Jatekok barmit letudsz tolteni filmek, programok, munka suli akarmi. Sokkal jobban szemelyre szabhato.
2014. dec. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nos az elméleted helytálló. De ! Van laptopom ezt éppen arról pötyögöm neked. Azért szeretnék másikat venni mert ez régi és utazós, sulis melós laptopnak jó egy kis ráncfelvarrással, de többre nem való. Mindenesetre jár a zöld!
2014. dec. 8. 00:48
 3/6 anonim válasza:

A ps3 és a wii meg a xbox360 az ubisoft még egy éveik fog rá játékot kiadni tehát a régebbi konzolokat kb eddig fogja támogatni a nagy céget .

Ha sokat utazol miért nem veszel kézi konzolt?

2014. dec. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Figyu kérdező én a helyedben egy RGH-s Xboxot vennék.

Eszméletlen sok játék van rá, én tippre azt mondom, hogy még egy évig támogatják is, tehát valamilyen szinten megéri. Plusz játékokat is könnyebb rá találni neten ;)

2014. dec. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
PC-t fogok venni valószínűleg. A konzolokra majd később gyűjtöm össze.
2014. dec. 10. 20:52
 6/6 anonim válasza:

En is ezen dontes elott voltam. Kollegista vagyok, megis gepet vettem. Ha a jovoben gyengenek bizonyodna akkor nem kell ketszazert uj konzolt venned,hanem eleg egy vidkartya,procicsere.

Jobban epitheto. Tort jatekok is melette szolnak. Ps3 x360 grafikaja fos. Ps4 xone nem torheto. Ha egyszer bannolnak, cseszheted az osszes eredeti gamed multiban. Pc-n ilyen sincs.

Pc akkor eri meg ha magadnak rakod ossze, olcsobb mintha komplett gephazat vennel.

2015. jan. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!