Egy genius 5.1 rendszeren megoldható e hogy az alaphangja (zúgás) ne legyen?

Figyelt kérdés
Ha kap áramot zúg, nekem túl hangosan. Ha normál hangerőn hallgatok valamit akkor teljesen jó, de ha halkan, vagy ha nem a hátsó billenő kapcsolójával van kikapcsolva akkor van egy viszonylag hangos alapzúgása. Engem nagyon zavar. Tudom hogy létezik olyan amit az ember megvesz és semmi alapzúgása nincsen, de nemtudom hogy azt hogyan csinálják illetve hogy létező megoldásba ez beleapplikálható e és hogyan ha igen. Köszi.

2014. dec. 9. 01:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, utólag nem igazán oldható meg, elég sok alkatrészt ki kellene benne cserélni. Jobbat kell venni, ami nem zúg.
2014. dec. 9. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsőként mielőtt teljesen leírnánk a rendszert, próbáld meg azt, hogy kihúzod a gépből, és csak a konnektorba dugod be. Ilyenkor is zúg?
2014. dec. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ilyenkor is. Ha csak a konnektorba van bedgva standby állapotban is zúg.
2014. dec. 9. 12:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor meg lehet próbálni az egyenirányítását helyrerakni. Meg kéne nézni, hogy jelenleg hogy van megoldva. Ha szerencséd van, akkor csak alul méretezték a pufferkondenzátort, és a cseréje egy nagyobbra megoldja a problémát, esetleg pár hidegítő 100nanós kondit is be lehet rakni. Ezt megpróbálni nem nagy összeg. Ha ez nem rakja helyre, akkor felesleges tovább kínlódni vele.
2014. dec. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!