Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen viszonylag olcsó de a...

Milyen viszonylag olcsó de a legtöbb formátumot usb-n támogató DVB-T box ot vegyek?

Figyelt kérdés

Nekem elég ha ntfs merevlemezről usb-n képes mkv full hd tartalmakat lejátszani és kezeli az srt feliratot.

És olyan kéne ami az ingyenes földfelszíni adásokat képes fogni.

Van esetleg valakinek hasonló készüléke pár ezer forintos


2014. dec. 9. 02:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A dvb-t vevőkön a médialejátszó funkció csak extra, emiatt nem játszanak le mindent, a feliratkezelésük is rossz, mert olyan alap dolgot nem lehet állítani, mint pl a betüméret.

Ha kompromisszumkész van, akkor egy Alcor Hd-2650 is megfelelő

2014. dec. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én nézegettem most a waytec hd 97-est is..ez azért többet tud nem?
2014. dec. 9. 12:49
 3/13 Wadmalac ***** válasza:

Én még tavaly vettem tecsóban egy Panther (világmárka! :D) kínai kis dobozkát, kemény 5999,- Ft-ért.

Eddig mindent vitt, egyszer nem adott hangot egy avi-hoz, amit pc-n, telefonon is csak a VLC tudott hanggal együtt lejátszani.

A feliratot csak sub és srt formátumban ismeri fel és csak akkor, ha a fájlneve azonos a videóval és ugyanabban a könyvtárban van. Persze semmilyen módon nem lehet állítani a feliraton, csak on/off.

2014. dec. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Amit torrent oldalakról letöltök ilyen 19Gb-os full hd MKV filemekt szerinted lejátszik? Usb-ntfs hdd-ről
2014. dec. 9. 12:59
 5/13 Wadmalac ***** válasza:
Ja, és persze égen-földön nincs hozzá update. :D
2014. dec. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Wadmalac ***** válasza:
Eddig nekem vitt minden 1080p-t.
2014. dec. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát ha működik akkor minek is hozzá update?
2014. dec. 9. 14:05
 8/13 Wadmalac ***** válasza:

Végül is.....

Csak nem akarok megint hatezret kiadni, amikor majd megint jön vmi új kodek. :)

2014. dec. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát ha eddig vitt mindent akkor nem hiszem..

Nekem meg az szívás hogy jó lenne egy ilyent megnézni mielőtt megveszem..csak hát ugye nem tudom hol van lehetősége az ember "kispendriveocskával" odamenni pár sample videoval megnézni hogy viszi e őket..

2014. dec. 9. 14:13
 10/13 Wadmalac ***** válasza:
Ezt egy jobb kis műszaki boltban megteheted. Én erősítőt is teszteltem Euronicsban.
2014. dec. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!