Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Mit tehetnék, hogy bebizonyosodjon az igazam?

Ma vettem egy Lg tvt, tökéletesen megfelelt, stb. Kifizetve... Mindez az Auchanban történt.. Megkértem az eladót, hogy tegye a tvt félre, mert nem akarom, h még vásárlás közben esetleg sérüljön a készülék. Igy is történt, visszamentem érte, felvettem, autóba tettük, hazahoztuk, itthon vettük észre összeszerelés közben, hogy a képernyő hibás, mintha be lenne repedve. Hangsúlyozom, semmiféle ütés , nyomás nem érte, jóforman a védőfóliát is addig húztuk le róla, h a talpazatot rátegyük... Fóliában tettük a helyére, hogy ne legyen ujjlenyomatos sem, és mikor kb kész állapotban, összeszerelve volt, akkor a fólia levétele után kb idegbajt kaptunk. Az Auchanban bem akarják visszavenni, arra hivatkoznak, h biztos a mi hibánk. Fogyasztóvédelemmel kezdtük felvenni a kapcskapcsot és az Lg-vel, de gondolom vasárnap lévén nem válaszoltak még... Mit tehetnék, nagyon el vagyunk keseredve... Nem volt olcsó a készülék... :'(

Keress kérdéseket hasonló témákban: TV, LG

2014. dec. 14. 20:55  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Mi nem a pénzt szeretnénk, hanem cserélni a készüléket, de ezt is elutasitották... Először azt mondták, hogy visszanézik a kamerán, hogy sérült volt e a doboz, aztán később egy másik ott dolgozó azt mondta, hogy nem vette a kamera...

# 1/4Időpont 2014. dec. 14. 20:59 Privát üzenet
Balázs Laci nevű felhasználó válasza:

A doboz most is ép. Szerintem esélytelen egy biztonsági kamera képével igazolni, hogy ott még rendben volt.

A fogyasztóvédelem segíteni fog. Szerintem nem nektek kell bizonyítani, hogy nálatok történt a sérülés, hanem nekik.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2014. dec. 14. 21:23 Privát üzenet
zoligyerek nevű felhasználó válasza:

Kifizetted és meg is kaptad a garanciapapírt? A gyári szám stimmel? Vagy a papírt is akkor kaptad, mikor elvitted a tv-t?

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2014. dec. 15. 03:27 Privát üzenet
Mikor a teljes vásárlást befejeztem es a kifizetett tvt kèszülèkèrt mentem addigra ki volt töltve a garancia papir es bele volt helyezve a dobozba. A számok stimmelnek..mint papiron ès kèszülèken. De már nem az az eladó volt ott es azt .ondta már nem kell kicsomagolni minden papir stb benne van

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2014. dec. 24. 07:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy psp e1004-em. én le formáztam a memoria kártyát a psp-n. Rá dugtam az adatkábellal a gépre. és piros háttér, és több nyelven ezt írja (le fordítva) :Súlyos hiba occurred....
Akadozik aWIFI telenor szerint tul sok szomszédom van. Vegyek vezetékest. Mit tehetnék?
A laptopomon állandóan reklámok jelennek meg, akármilyen oldalt nyitok meg. Mit tehetnék?
Van 1 phillips flat tv m és összekötöttem az xbox al rca-val de nem a legszebb a kép a tv-n nincs HDMI csak DVI de van 1 átalakítóm hozzá és így szép a kép csak nincs hang van...
SOS! Chrome-ot használok, eddig minden rendben volt, de most volt egy billzet cserém és azóta állandóan vagy összeomlik, vagy nem válaszol, akadozik, minden baja van. Mit tehetnék, hogy megjavuljon?
Genius Kb-8000 egerem ki-be kapcsol. Mit tehetnék ez ellen?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!