Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit tehetnék, hogy bebizonyoso...

Mit tehetnék, hogy bebizonyosodjon az igazam?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy Lg tvt, tökéletesen megfelelt, stb. Kifizetve... Mindez az Auchanban történt.. Megkértem az eladót, hogy tegye a tvt félre, mert nem akarom, h még vásárlás közben esetleg sérüljön a készülék. Igy is történt, visszamentem érte, felvettem, autóba tettük, hazahoztuk, itthon vettük észre összeszerelés közben, hogy a képernyő hibás, mintha be lenne repedve. Hangsúlyozom, semmiféle ütés , nyomás nem érte, jóforman a védőfóliát is addig húztuk le róla, h a talpazatot rátegyük... Fóliában tettük a helyére, hogy ne legyen ujjlenyomatos sem, és mikor kb kész állapotban, összeszerelve volt, akkor a fólia levétele után kb idegbajt kaptunk. Az Auchanban bem akarják visszavenni, arra hivatkoznak, h biztos a mi hibánk. Fogyasztóvédelemmel kezdtük felvenni a kapcskapcsot és az Lg-vel, de gondolom vasárnap lévén nem válaszoltak még... Mit tehetnék, nagyon el vagyunk keseredve... Nem volt olcsó a készülék... :'(

2014. dec. 14. 20:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Mi nem a pénzt szeretnénk, hanem cserélni a készüléket, de ezt is elutasitották... Először azt mondták, hogy visszanézik a kamerán, hogy sérült volt e a doboz, aztán később egy másik ott dolgozó azt mondta, hogy nem vette a kamera...
2014. dec. 14. 20:59
 2/4 anonim ***** válasza:

A doboz most is ép. Szerintem esélytelen egy biztonsági kamera képével igazolni, hogy ott még rendben volt.

A fogyasztóvédelem segíteni fog. Szerintem nem nektek kell bizonyítani, hogy nálatok történt a sérülés, hanem nekik.

2014. dec. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kifizetted és meg is kaptad a garanciapapírt? A gyári szám stimmel? Vagy a papírt is akkor kaptad, mikor elvitted a tv-t?
2014. dec. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mikor a teljes vásárlást befejeztem es a kifizetett tvt kèszülèkèrt mentem addigra ki volt töltve a garancia papir es bele volt helyezve a dobozba. A számok stimmelnek..mint papiron ès kèszülèken. De már nem az az eladó volt ott es azt .ondta már nem kell kicsomagolni minden papir stb benne van
2014. dec. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!