Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Electro Worldben van egy 56...

Electro Worldben van egy 56 Cm-s WESTWOOD Lcd tv, Pc csatlakozóval meg minden nyalánksággal,50ezerért, szerinted megéri?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Már hogy a viharba ne érné meg?!


Na ná, hogy megéri. Főleg, ha nem sokat nézed majd. Nem tudom mennyire megbízható a márka. De próba-szerencse!


(a Spar-ban a 36cm-es LCD TV kerül annyiba)

2010. febr. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ha nem is sokat, de napi pár órát lesz nézve.

meg egyenlőre csak "befektetés", mert lassan de biztosan felszerelem a lakást.

felszereltsége alapján nagyon jó, meg azt mondta az eladó, hogy ORION koppintás. :O

2010. febr. 2. 10:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát eladó mondhat bármit azt is hogy a belseje philips vagy valami márkás.. nekem egy Funai van 32" 1 éve vettem 78e ért a lényeg hogy ha lehetőséged van rá próbáld ki a csatlakozókat rajta főleg a hdmi -t nehogy meglepetés érjen, mert pl nálam rosszabb a képminőség hdmi -n mint vga-n. Gondolom a gyenge kontrasztnak is betudható...
2010. febr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

az elég nagy tv akkor.

volt még valami baja ezen kivül?

2010. febr. 2. 14:29
 5/12 anonim ***** válasza:
Tápegységhibával gari után 1-2 hónappal jött vissza hozzánk egy csomó és drágán javítjuk. Nem ajánlom őket, inkább lg sony samsung. Vagy pioneer de az egy vagyon.
2010. febr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

az mit jelent hogy drágán?

nekem nem éjjel nappal menne, hanem főleg esténként. :D:O

2010. febr. 2. 15:13
 7/12 anonim ***** válasza:
Igazából csak a hdmi, de pl gépről ha kiteszem a videót -tvre azzal nincsen gondja... Szerintem nekem ha akkor úgy lett volna pénzem inkább samsung lett volna, vagy panasonic, esetleg sony, és az lg sem rossz.
2010. febr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bár ennyi erővel mondhatnák hogy gyenge minőségűek a tescos termékek, mamámnál egy leárazott 21.000 ft os techwood 55 ös tv megy 4-5 évé igaz ő sem nézi sokat max este pár órát.
2010. febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én is most ezt néztem ki, és ha minden jól megy meg is veszem, mondjuk ez elszomorított, hogy garancia után viszik vissza:S mennyi rá gari? hmm most kicsit meghátráltam, nem tudom, hogy mi legyen, mert én sokat használnám és hát tv ként is és monitorként is müködtettném
2010. febr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

asszem 2 év teljes körű garancia van rá.

mennyire néztél szét a kínálatban?

2010. febr. 15. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!