Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung T110 Galaxy Tab 3 7....

Samsung T110 Galaxy Tab 3 7. 0 Lite vagy Prestigio MultiPad 2 Pro Duo 7 5670C?

Figyelt kérdés
Igazából tanulásra kéne, olvasásra. Nem filmnézésre meg játékokra. Melyik a jobb? Nagyon hasonlóak az adataik alapján de tabletekkel semmi tapasztalatom :(

2014. dec. 18. 20:31
 1/1 W_Gyuri válasza:

[link]


[link]


A Prestigio-ról csupa jókat írnak és nagyobb az aksija 400mAh-val:).


Nekem múltkor írtak a Galaxy Tab 3-ról, hogy játékra nem jó, mert tele van hibákkal:


"Szia! Nekem galaxy tab 3-am van.

Tapasztalataim:

● A legtöbb nagyobb játék , de akár kisebb is nem indul el, vagy lefagy , ez sajna több alkalmazásra is igaz.(pl. Top Eleven, Sims Freeplay, Tapped out, Fifa ezek nem indulnak, és Messenger, Viber, Retrica gyakran hibásan működnek.)

Ha csak játszásra veszed, akkor ne ezt válaszd. Én is azt tervezem hogy egy csomó játékot rakok majd rá, de inkább hagyom nem akarom vele tönkretenni.

●Van olyan, hogy úgy lefagy, hogy kékes lesz a képernyő és le kell meríteni.

De olyan is, hogy újraindítja magát.

Néha nem ment. Vagy visszaugrik szinteket a játékaimban ( konkrét példa: Pouban 45-ről 36-ra (!!!) Visszaugrott csak úgy)

●Volt, hogy fájlok tüntek el


Én ezek miatt nem nagyon szeretem. Ja és hozzáteszem, hogy nem terhelem túl a tabletet és vírus sincsen rajta, magától csinálja."

2014. dec. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!