Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vélemény ezekről a hangfalakró...

Vélemény ezekről a hangfalakról? reflexmega r400? hps? fs-audio dys-112? fs-audio dys-115-c? Reloop rsp-30? reloop rsp-18s?

Figyelt kérdés
2014. dec. 18. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
reflex
2014. dec. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Attól függ,mire kell?Discozni reflex,házibuliba elég a reloop is.
2014. dec. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Élő zenére használnám. Billentyű ének.
2014. dec. 22. 11:11
 4/10 anonim ***** válasza:
akkor keress régebbi reflex ládákat. r150, r300. Azok ott is nagyon jók
2014. dec. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Itt érdemes nézelődni?


[link]

2014. dec. 22. 22:14
 6/10 anonim ***** válasza:

igen

illetve djborze.hu

pako.hu

djstore.hu

zaj.hu

2014. dec. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Zenélni is kiváló a Reloop.Ár-érték arányban is kitűnő.Sokkal olcsóbban kijössz,mint a reflex-szel.Veszel 2 mélyládát és rá 2 kompakt ládát,és azokkat bárhol játszhatsz.Kis teremben,kultúrházban,falunapon,kinti hangosításnak is kitűnő.Ha megkímélve használod őket,sokáig használhatod.Nekem sok évig Reloop ládáim voltak.De nyilván a Reflex sokkal jobban terhelhető,és ez az árán is megmutatkozik.
2014. dec. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Pl.: [link] és [link]
2014. dec. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeket. Nekem is volt bulikban reloop hangfal, sőt csak azzal buliztattam a hangfalak 200-asok és nem volt rájuk panasz sem nekem sem a közönségnek. Jó nyílván néha azért hiányzott egy kicsit nagyobb hangerő,de nem nagy erősítővel volt meg hajtva és akkor oda elég volt. Szerintem a nagyobb testvérei ládákkal kombinálva, egy normális erősítővel megfelelő kábelekkel biztosan jól szólnak. Akkor kezdtem el viszakozni, amikor nézegettem a fóromokban a hozzászólásokat és volt aki azt írta, hogy éneket,zenét hangosítani borzalom, volt aki azt írta, hogy egy házibuliban sem menne el, nem hogy nagyobb rendezvényen. Még egyszer nem akarok belefutni egy ilyen hibába, hgoy észnélkül veszek valamit és bedőlök a kinai hulladékoknak és a ráírás csak kamu. Nem is ajánlották fórumokon sem, bár nekem nem volt vele rossztapasztalatom. Megfigyeltem azt is, hgoy az ilyen fórumokban legtöbbet azon van a hangsúly, hogy kinek milye van és nagyobb legyen mint a másiké. Sajnos nagyon kevés az olyan szakmai hozzászólás, aminek értelme is van. Ki, mire használja, ki, hogyan veszi. Én ha már összegyűjtök rá és veszek akkor legyen rendben. De szerintem nincsennek a relooppal gondok.
2014. dec. 24. 14:15
 10/10 A kérdező kommentje:
A commentemből lemaradt, hogy az említett Reloop hangfalat 2007-ben vettem használtam elég rendesen sokszor szabájtalanul, hisz akkor még annyi mindent nem tudtam a hangtechnikáról majd 2012-ben szálltak el a magasak.
2014. dec. 25. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!