Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » "FullHD kártya" a TV-be dugva?

"FullHD kártya" a TV-be dugva?

Figyelt kérdés

Van egy FullHD LED TV-m, és ha már FullHD-ra képes, akkor már vennék bele egy ilyen kártya szerű valamit amit ha bedugok a TV-be akkor fullhd-ba tudom nézni a műsorokat digitálisan. (kártya nélkül sima HD-ba tudom csak nézni analógon)

Nem tudom mennyire számít ez, de én TARR Kft-s vagyok...Akkor csak náluk vehetek ilyen kártyát? Vagy akár máshonnan is? Ha igen akkor honnan?

Illetve még annyi, hogy igazából csak Discovery Channelt, National Geographics-ot, TV2-t, RTL Klubot illetve Cool TV-t szoktam nézni. Feleslegesen nem vennék olyat amiben van 15-20 vagy akár még annál is több műsor. Discovery Channelt nézem 90%-ban, tehát az a legfontosabb hogy az benne legyen ebben a "digitális csomag"-ban. Viszont a TARR Kft-nél csak 1 ilyen csomagban van bent a Discovery Channel, És pont olyan csomagban, ahol mellette van még kb 50 csatorna.

+ még annyi, hogy ha veszünk ilyen kártyát, akkor azt csak egyszer meg kell venni és bedugni a TV-be, vagy havonta fizetni?



2014. dec. 20. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:

A kártya kódolás feloldására való. Ha van set-top-box-od és abban is van egy kártya, lényegében ugyan az.

Ha analóg csatornáid vannak koaxon, akkor kizárt, hogy HD-ban nézed a csatornát, maximum felül írja, hogy HD, de az csak SD.

Amennyiben HD csatornákat akarsz nézni érdeklődj a szolgáltatódnál (valószínű plusz csomag, plusz pénzért). A TV-ben levő kártyahellyel mindössze a set-top-box váltható ki, hogy egy távirányítót használj kettő helyett.

2014. dec. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!