Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fifa 10 XBOX 360-on: Miért...

Fifa 10 XBOX 360-on: Miért nem működik a menedszer mód? (többi lent)

Figyelt kérdés
Amikor kijött a Fifa 10, megvettük, megszoktam és azóta azzal szoktam játszani, de ha indítok egy menedszer módot, akkor 1 idény után sosem enged tovább. Elintézem a szerződés-hosszabbításokat, szponzorokat, mindent, és az első négy felkészülési meccset nem tudom már lejátszani. Pontosabban lejátszom az egész meccset, aztán amikor a meccs emberét írná ki, beakad, és nem csinál semmit, kikapcsolni sem tudom normálisan az egészet és végül nem is menti el. Kb. másfél évre abbahagytam, nemrég újrakezdtem, engedett a második idény közepéig, aztán ugyanazt a meccset másodszor játszottam le, de mindkétszer beakadt. Az előtte lévő meccseken összesen egyszer-kétszer fordult elő, de amint lejátszottam újra, továbbengedett. Annyit változtattam rajta, hogy 5 perces félidők helyett 4 perces félidőkkel mentem, nem hiszem, hogy bármit befolyásolt volna... Még a csapat és a liga is ugyanaz volt. Eddig kb. 10 menedszer módot indítottam, mindegyiknél ez a probléma.

2014. dec. 20. 18:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!