Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok ajánlani, olyan 3D...

Tudnátok ajánlani, olyan 3D filmet vagy formátumot vagy akár linkelhettek is. Amit a 3D tv felismert, hogy 3D-s és magától kapcsolódik be a 3D funkció?

Figyelt kérdés

Mert eddig próbáltam egy pár 3D-s filmet torrent oldalakról és nem nagy 3D hatást nyújtott még akkor sem, ha manuálisan kapcsoltam be a 3D-t.

LG Full HD Smart cinema 3D tvről van szó.



2014. dec. 21. 23:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy a 3D szemüvege passzív.
2014. dec. 22. 00:01
 2/10 anonim ***** válasza:

az lehet a gond hogy nem 3D kompatibilis lejátszót használsz

így a 2D-t konvertálod csak

2014. dec. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Smart Share alkalmazással küldöm egyből a tv-re a gépről a tv alap 3D-s. Nem lejátszón keresztül játszok le filmeket.
2014. dec. 22. 16:37
 4/10 anonim ***** válasza:

és szerinted hol megy át a 3D információ?


kell egy 3D képes lejátszó hozzá

50ezernél kezdődnek

2014. dec. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
alapból olyan filmet töltök le, hogy már 3D-s és szabad szemmel lehet is látni, hogy elvan picit tolva a kép. Ha felveszem a szemüveget picit kiemeli a figurákat de nem igazi 3D hatás mint az LG store-jában vannak videók. Pendrive-ról is próbáltam de semmi ugyan úgy. Sima bluray lejátszóm van hozzá csak az meg nem 3D-s.
2014. dec. 22. 18:34
 6/10 anonim ***** válasza:

majd ha egyszer felfogod mi kell hozzá akkor majd 3D lesz

addig nem

2014. dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Figyelj, youtube-on is vannak 3D-s videók és valamelyiket fel is ismeri és jó is sima net kellet hozzá és nem lejátszó.
2014. dec. 22. 20:19
 8/10 anonim ***** válasza:

az nem olyan 3D, mint amire a tv képes


az amikor színes "szellemképes" a youtube az stereoscopic és 100 éves technológia, olvass utána


google kulcsszavak: half-ou, half-sbs

2014. dec. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Amit írtal: half-ou, half-sbs <-- ezeket a 3D formátumok nem működnek csak a samsung-nál.LG-nél olyan 3D kép van, hogy picit 1-2 centit duplázva van a kép picit elvan csúsztatva. Tv-n a youtube alkalmazásban keresgettem 3D-s videókat voltak azok a régi cián-os szemüveghez valók amik nem jók, de mikor váltogattam a videókat volt olyan mikor a tv fel ismerte, hogy 3D-s és kiírta, hogy: "Jobb minőség és hatás érdekében vegye fel 3D szemüvegét".
2014. dec. 22. 21:58
 10/10 anonim ***** válasza:

teljes fogalomzavarban vagy

olvass utána még többet

kiindulásnak ajánlom prohardver fórum házimozi részét

2014. dec. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!