Samsung okos TV váratlan újraindulás?

Figyelt kérdés

Nos van egy Samsung UE40F6340 -es okos TV -m és olyan gondom van ha a külső HDD -ről (Western Digital My Passport 2 TB),akarok nézni valamit kb. 4 perc után automatikusan újraindul a TV,mind a 3 USB portot végig próbáltam és ugyanazt csinálja,a kérdésem,hogy mi lehet a gond ? Eddig jó volt,most valamiért ezt csinálja, PC -n is próbáltam ott lejátssza simán. Ha rendesen nézem a csatornákat akkor nincs gond,ha PS 3-on játszok (HDMI -ről megy) akkor sincs gond,viszont ha külső HDD vagy USB -ről akarok nézni valamit akkor váratlanul újraindul de mindig ugyanabban az időben,elkezdek nézni valamit majd 4 perc múlva,mi lehet a gond,és mit csináljak vele hogy jó legyen ? Előre is köszönöm,aki segít annak megy a zöld! :)


Találtam még ezt:


[link]


De sokat nem tudtam meg belőle.



2014. dec. 22. 21:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!