Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy my audio storm tablete...

Van egy my audio storm tabletem de egyszer csak nem hogy nem akar bekapcsolni hanem egy fehér csík van a közepén körülötte pedig sötét kék és ha hosszan nyomom a bekapcsológombot kifehéredik a kép oszt ennyi mit tegyek?

Figyelt kérdés
töltöre rádugtam nem segít! pedig tök új egy napos sincs és le se ejtettem se semmi rosszat nem csinálktam vele!!!

2014. dec. 24. 20:14
 1/3 SylwerStone ***** válasza:
Gondolom még garanciás. Vidd vissza. Amúgy meg ne sokat várj attól a szutyoktól.
2014. dec. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Myaudio olcsó húsnak híg a leve kategória. Szerintem gyárihibás. 72 órán belül cserélik, ha boltban vetted. Ha utcán árulták, dobhatod ki.
2014. dec. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a Vaterán vagy a Jófogáson, add vissza és kérd a pénzedet. Átvágott az eladó. Ezért kell azonnal bekapcsolni, amikor megmutatja.
2014. dec. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!