Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van olyan aplikáció androidra...

Van olyan aplikáció androidra ami arra jó, hogy a telefonon lévő játékoknak a "Data" mappáját az SD kártyára telepítem de felismeri a játék, hogy ott van a rendes mappába?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ugye a játékok ide telepítik "Tablet/Android/OBB" és kéne egy olyan program ami felismerteti a játékkal, hogy ide van telepítve "SD Kártya/Android/OBB" és elfogadja és nem kezdi el letölteni újra mert nem találja (?)

Nem tudom mennyire érthető de remélem azért rá lehet jönni mit szeretnék.

Ez egy 4.4.2 android rendszerrel rendelkező készülékre kellene!



2014. dec. 27. 22:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Rootolás nélkül!
2014. dec. 27. 22:07
 2/7 anonim ***** válasza:
Az nélkül nincs.
2014. dec. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Neken van egy alkalmazásom.. De azzal ha átteszem sd-re akkor csak újra elkezdi letölteni... (Rootolva van)
2014. dec. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

nem hinném hogy van ilyesmi alkalmazás, sajna :(

én már ezer féle módon próbáltam de semi :(

2014. dec. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2014. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

én a másik oldalról közelíteném most meg és egy kérdést tennék fel, root készülékre honnan lehet játékokat leszedni? ezt a sas játékot szeretném ami a vidóban van -

https://www.youtube.com/watch?v=MqYmE5F_n9o

2014. dec. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os. Mondjuk a playről??? Mivel az az alkalmazás boltja a droidnak!!


És neked van rootolt telefonod?? OMG. Ennyi észt.

[link]

2014. dec. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!