Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik hordozható Bluetooth...

Bobbbo kérdése:

Melyik hordozható Bluetooth hangszórót érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

A következő hangszórókhoz van lehetőségem kedvezményes áron hozzájutni:

BOSE SoundLink Mini

AEG BSS 4803

Grundig GSB 120

Lenco BTSW-1

PHILIPS BT 3500

DENVER DAB 43

König ANDREW - Konig FSP1


Nem akarok gyengét/rosszat/torz hangot adót venni, viszont mivel az ár „csak” kedvezményes, így a mindegyiknek lenne anyagi vonzata és nem biztos hogy szükségünk van a legdrágábbra. Amire kell hogy egy kb 20 m2-es szobában normálist hangzást biztosítson a készülék.

Amennyiben van bárkinek tapasztalata bármelyikkel kapcsolatban, úgy kérem írja meg annak előnyeit és hátrányait. Köszönöm.



2014. dec. 28. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha normális hangzást akarsz akkor miért vezeték nélkülit. Ezek is tudnak jól szólni,de ha lakásba lesz fix helyen akkor minek?
2014. dec. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mindenképpen könnyen hordozható hangszórót akarunk, és olyat, ami egy elemből áll

Jelenleg mindenünket cserélünk le mobil eszközökre (PC-t laptopra, tablet-ra, stb.), és most ennek jött el az ideje főleg a kedvezményes lehetőség miatt


Nem így írtam, de javítom: "egy kb 20 m2-es szobában normálist hangzást biztosítson a készülék" általánosságban értendő, hogy ahova megyünk - mivel elég sokat utazunk - ott egy használható eszközünk legyen.

2014. dec. 28. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyik se volt még,de a bose kivételesen jó márka. Én azt választanám.
2014. dec. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
még annyit, hogy az árukeresőn amelyikhez volt vélemény azt már elolvastam
2014. dec. 28. 11:46
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat, igen, a BOSE-ről csak jót olvastam - persze az lenne a legdrágább, még várok hátha valaki ír valamelyik másikkal kapcsolatban
2014. dec. 28. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!