Sztrecskó kérdése:

Van egy tönkrement kindle ebookom, mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg, hogy használtan vette egy ismerősöm, de nem vett hozzá sem tokot, sem más védőeszközt, és a képernyője tönkrement. Ezután az ismerősöm még egy ideig használta, de egy idő után már akkor lett a hibája, hogy nem tudott rajta olvasni. Miután hozzám került, megpróbáltam tölteni, de most már az sem megy neki. Mit lehet vele csinálni? Van olyan, ahol javítanak ebookot? Vagy esetleg ilyen megvásárlom - olcsóbban kapsz valamit akció? Sajnos nem látok sok esélyt arra, hogy még valaha használható lesz, de sajnálom a kukába dobni csak úgy.
2014. dec. 29. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
semmit ez már elektronikai hulladék.de akkor sem kuka hanem megfelelő helyen le kell adni .
2014. dec. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha 3G-s akkor én megnézném a helyedben, hogy van-e benne simkártya, mert ha van akkor végtelennet ingyen
2014. dec. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát nagyon sajnálom. Még nem tudom mit csináljak, ha úgyis szemét, lehet szétszerelem, megnézem belülről. Szeretek elektronikai hulladékokban kutatni.

UI: igen, tisztában vagyok vele, hogy milyen kukába kell dobni.

2015. jan. 5. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!