Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tudok csinálni, ha a...

Mit tudok csinálni, ha a Deichmann-os cipőm tönkrement és javítattni akarják? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ma voltam a Deichmann-ban, ugyanis az 5 és fél hónapos cipőmnek mindkét párjának az orránál a ragasztó eléggé elengedett.

Meg, az orr résznél mindkettőnek a fekete anyag (fekete a cipő) kisebb részeken le van vállva az a bizonyos fekete anyag (nem tudom milyen anyagból készült) közvetlenül a ragasztás mellett, és a ragasztó is látszik végig ahol le van jőve.


Bevittem az egyik Deichmann üzletbe ahol azt mondták hogy cipészhez tudják elküldeni, de az 1 hét.

(Bár azt nem tudom, hogy a cipész mit tud vele kezdeni, ahol le van jőve az anyag azzal nem hiszem, hogy tudna vele mit kezdeni...)

De nem az a lényeg, hanem hogy nincs másik cipőm azon kívül, pénzem sincs újra, viszont a cipőre meg szükségem lenne, így nem tudom 1 hétig nélkülözni.

Egyébként az üzletben valami jegyzőkönyvet is írtak, hogy látták, de velem nem íratták alá, és másolatot sem adtak, csak a blokk jobb felső felére írta rá a dátumot, valami számsor és azt, hogy "cipész".


Mit tudnék csinálni, hogy kicseréljék? Mert nem tudok újat venni, és nélkülözni sem tudom a cipőt 1 1hétig.


Előre is köszönöm a segítséget!:)



2014. jan. 13. 19:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nemsokat,ilyen téren elégé makacsok.

Nekem is csak akkor voltak hajlandók felajánlani,hogy vásároljam le, amikor harmadszor vittem vissza ugyan azt a cipőt,de akkor is azzal kezdték,hogy megcsináltatják,de belátták,hogy nem sok értelme lenne.

2014. jan. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vidd el te cipészhez, ahol üldögélhetsz addig, és megvárhatod míg megcsinálják.
2014. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy elviszem cipészhez, de az mennyibe kerülhet kb.?
2014. jan. 13. 19:30
 4/16 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnátok ajánlani cipészt? Budapest X. Ker környékén
2014. jan. 13. 19:32
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz valakitől kölcsönkérni legalább annyit hogy vegyel egy másikat vagy tavasszi tornacipőbe járj egy melegebb zoknival? Ha nem vagy megelégedve keresd a Kermit, hívd fel telefonon és kérj tanácsot. Bár egy 5 és fél hónapos cipő...nem egyhetes..
2014. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
nem tudom lány vagy-e vagy fiú és hány éves..Menj vissza egy megtermedt férfi ismerösöddel aki kiáll melleted és beszél helyetted. Kérjél csere lehetöséget. Annak nem hinném hogy nemet mondanak. Én már csináltam ezt a Zaraba. Azonnal visszacserélték pedig a mellettem lévő férfi meg see szólalt.
2014. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Ha az eladócsajok pedig akadékoskodnak kérd az üzletvezetőt aki felelős a boltért. Állj ki magadért. Egy ekkora üzletnke egy cipő nem tétel, csak ezek az eladócsajok nem mindig a legrendesebbek. Jahh és a férfit magad mellől ne felejsd el.!!!!Sok sikert!!! Ha igy see sikerül ekkor vidd el cipészhez .
2014. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok 21 éves, nem hiszem hogy nagyon megijednének egy nagy darab embertől, ott a biztonsági őr , meg én se vagyok pálcika :D

Szerintem marad a cipész , lehet hogy azt mondja meg se lehet csinálni (szerintem nem lehet) és akkor visszamegyek a Deichmann-ba hogy nem lehet megcsinálni.

Amúgy egy eladó honnan ért hozzá, hogy mit lehet meg mit nem javítani?

Mindegy, még megpróbálok egy másik Deichmann-ba megkérdezni hogy mit lehet csinálni. Csak már rá van irva a blokkra, hogy cipész...

2014. jan. 13. 20:24
 9/16 A kérdező kommentje:

Amúgy az a jegyzőkönyv mire jó, minek írta meg az eladó?

Érvényes, ha nem íratták alá velem?

2014. jan. 13. 20:26
 10/16 anonim ***** válasza:
Alá kellett volna írnod neked is, ezért visszamehetnél reklamálni. Másik gondolom felsőbb utasítás alapján nem vesznek vissza mindent és csak elküldik a cipészhez. Ez a cég mutatóin rontana. Ha már láthatóan javíthatatlan akkor veszik vissza gondolom.
2014. jan. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!