Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Allview wi7 milyen tablet? A...

Allview wi7 milyen tablet? A márka megbízható? Hosszabb időre szeretnék venni tablettet nem félévre és nem szeretném hetente vissza küldeni valami problémával. Megéri meg venni? Mo-on lehet kapni?

Figyelt kérdés

össze hasonlítottam más windowsos tabletekel és ár érték arányban jónak tűnik

mellé még beszereznék egy 32GB vagy 16GB memória kártyát a kicsi aksi nem annyira gond mert főleg otthon használnám és ha olyan helyre megyek viszek töltött vagy ezek helyet beszereznék 1 külső akkumulátort.



2014. dec. 31. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyi az előnye hogy olcsó, mást nem tudok mondani, az 1 gb ram nagyon kevés, akár csak a 16 gb belső tárhely, ha hosszabb távon gondolkodol, akkor arra több pénz kell
2014. dec. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha hosszú távra tervezed akkor kb 60tól nézegesd.
2014. dec. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen de néztem 40-50 ezer környékén windowsos tabletet azokban is ennyi van én azt hallottam a Windows 1 GB rammal is jól fut ez igaz? böngészésre használnám meg filmnézésre nem játékra arra elég lehet a windowsal ennyi ram? Az allview márkáról írjatok valamit nem kínai gagyi terméket add mint pl a navon? néztem egy másik tabletett is az 40 000 akciósan ami nek 1 collal nagyobb kijelző nagyobb aksi és HDMI kimenet-tel jutott több az alliwe wi7 ára 20 000 Ft környékén mászkál érdemes nagyobbat venni a mind kettő tablet árára rászámolok 15 ezret tartozékokra :fejhallgatót ,hdmi kábel(persze ha lesz rajta hdmi bemenet),és memória kártya. Szóval melyiket lenne érdemes venni? MODECOM FreeTAB 8025 vagy allview wi 7(ár érték arányba meg kihasználhatoságban)
2014. dec. 31. 22:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Az sem jobb, az is szenved a kevés memóriától és belső tárhelytől, netezére nem elég az 1 gb ram, hosszú távra főleg nem.
2015. jan. 1. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én mondjuk,wayteq,lenovo vonalon nézelödnék inkább .jobbak.
2015. jan. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Euronicsbe kapható, 20.000 Ft kb.

Otthoni netezésre wifin keresztül. Online játék, facet hogy vinné? Tényleg annyira vacak?

Játék, film majdnem tuti nem lenne használva.

2016. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!