Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Normális, hogy a 4 cellás,...

Normális, hogy a 4 cellás, fél éve vásárolt laptopom csak 1 órát bír?

Figyelt kérdés
Fél éve vettem, eddig bírt bő 2 órát, de az elmúlt fél hónapban 1 óra után lemerül. Ez normális, hogy ilyen szinten megromlott az akkumulátor?
2015. jan. 3. 16:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy a laptop: Acer Aspire E1-572
2015. jan. 3. 16:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg aida64el az akku elhasználódását. Töröld, tiltsd le a háttérben futó alkalmazásokat
2015. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem .4 éves lenovom ma is 2-2,5 bír akkurol menni.új vagy használt gépet vetél ?
2015. jan. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Új gépet vettem ezért is furcsa az egèsz, nem gondoltam volna hogy ilyen hamar tönkremegy. Enyém is korábban 2-2.5 órát bírt úgy hogy folyamatosan használtam ezért is furcsállom hogy az elmúlt 1,5 hónapban 1 órát bír csak. Mit lehet tenni ilyen esetben? Gondolom ebben a helyzetben nem vihetem vissza az üzletbe.
2015. jan. 5. 16:24
 5/5 anonim ***** válasza:
szervízbe viheted mert még jótállásos.
2015. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!