Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2003-ban vásárolt Albacomp...

2003-ban vásárolt Albacomp laptopom borítása eltört. Hol tudom cserélni? Lehet még hozzá alkatrészt kapni?

Figyelt kérdés

A monitor sérült meg és nem lehet cserélni, mert egyben van a géppel. Most se lehajtani, nem tudom a tetejét, sem megmozdítani. Egy bizonyos szögben áll, viszont szükségem van a laptopra a munkámhoz.

A szériaszám kopott/olvashatatlan, így pontosabbat nem tudok mondani róla


2011. ápr. 21. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami képet rakhatnál fel vagy valamit mert így elég nehéz.
2011. ápr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak holnap délután tudok, ha visszanéznél megköszönném!
2011. ápr. 21. 23:52
 3/4 anonim ***** válasza:
megoldjuk...
2011. ápr. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nos, az van, hogy nem az enyém a laptop, csak így könnyebb volt feltenni a kérdést. Még soros csatlakozás található rajta, és nem tudtam fotót készíteni róla. Ami biztos, hogy 15 colos, azaz még nem az újabb szélesített képernyős. Kb ennyi infót tudok róla. Esetleg van olyan oldal, ahol "antik" laptopokkal/alkatrészekkel foglalkoznak?

Köszi

2011. ápr. 27. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!