Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » CA modul vagy set top box a...

CA modul vagy set top box a jobb választás digitális kábel tv-hez? Miért?

Figyelt kérdés
Valahol azt halottam CA modullal jobb a kép, viszont a set top boxba vannak extra funkciók. Nekünk set top box van, de a minősége nem az igazi, ezen szeretnék javítani. Mi a megoldás erre? Érdemes CA modulra váltani, vagy csak egy jobb minőségű set top box kéne? A T-home gondolom a leggagyibbat adta nekünk. Csak scart kábel csatlakozó van rajta. HDMI-s nem javítana a minőségen?
2015. jan. 6. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, jobb lesz a minőség hdmi kábellel, viszont tudtom szerint a T-Home kártya párosítva van a beltérivel, csak az általuk adott set top boxal tudsz tévézni, saját eszközzel nem
2015. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Magyarul így jártam és nem lehet mit csinálni? Mert a t-home már megszüntette a kábel tv-s szolgáltatást, mármint már nem lehet előfizetni, szóval szerintem semmi hozzá tartozó dolgot se. Köszi a segítséget, ennek utánajárok ügyfélszolgálaton.
2015. jan. 6. 19:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, a Set-top-box és a kártya párosítva van egymással, a Telekomnál. De ha veszel egy CA+ modult akkor avval is fog menni. De a CA+ modul és kártya használata esetén sem garanciát, sem jótállást, sem pedig felelőséget nem vállal a Telekom arra hogy fogod tudni vele nézni. Sőt CA+ modul esetén még hibát sem jelenthetsz be. Sőt a Telekomos szerződésed alapján a Set-top-box-ból még az előfizetői kártyát sem veheted ki, a Set-top-box-ból.
2015. júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!