Szeritetek a sims 2 és a gtasa elavult vagy ha még nem medik birják mék fölveni a versenyt a mai játékokal?

Figyelt kérdés

2015. jan. 9. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
végülis 10 éves játékokról beszélünk. ááá nem elavult :D
2015. jan. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A San Andreas tipikus példája annak, hogy nem minden a grafika, a játékmenet sokkal fontosabb. Annak dacára, hogy amikor kijött, gyönyörűnek tűnt, most rossz ránézni, de 2 perc után észre sem veszed, annyira jó a játék. A San Andreas mindig fel fogja tudni venni a versenyt a saját stílusában, akár a Half-Life 1, vagy a Duke Nukem 3d, de hogy más stílust is mondjak, a Monkey Island 1-2, vagy a Pacman, klasszikusok lettek.
2015. jan. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hát sztem még elég jol bírják a versenyt legalábbis a GTA SA nekem örök kedvenc marad igaz a mai grafikákhoz képest tényleg elavult de attol függetlenül tök jó vele játszani viszont megnézném hogyan csinálnák meg mai grafikával.. igaz akk a gépigénye is sztem nagy lenne..
2015. jan. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!