Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox one vagy Ps4 controller...

Xbox one vagy Ps4 controller a kényelmesebb, jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

Nekem volt Ps3 Xbox360 is.Nekem valahogy sokkal jobban bejött az xbox controller Valahogy a gombák elosztása

sokkal jobb legalábbis minden játéknál ügyesebben tudtam kezelni.

Sajnos nyílt titok hogy most a ps4 jobban sikerült mint a one de egyedül a controller az ami visszatart a Ps4 megvásárlásától valahogy nem jön be a controller.

Nektek mik a tapasztalataitok?


2015. jan. 10. 14:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
25%

Még jó hogy lehagyja az Xbox a PS-t.

Az egy dolog hogy egyik konzol se gondolt arra, hogy az idióta játékos akar majd az előző generációs játékokkal játszani de az Microsoft-nak legalább volt annyi esze, hogy kiküszöbölje ezt a hibát ingyen. A Sony meg kitalálta, hogy ehhez is nyomj a zsebükbe pénzt, plusz csak azzal a pár gagyi játékkal játszhatsz amit ők mondanak. Sonix, Sanic vagy mi meg egy pár szarság. Elmennek a fa*szba.


A kontoller szar.

Te Jézus Isten mit nem szerencsétlenkedtem régen a Mortal Kombat-nál. Nyomnám az előrefelé gombot erre beakad az ujjam a bu*zi golyós izébe amiből alul van kettő.



A PS4-ben ami jó számomra az csak a gép badass kinézete.

2016. jan. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

De megveszem a PS4-et és nem a simát, a kibővített verziót. Max XBOX ONE-kontrollert használok. mert a PS4-re nagyon jó exkluzív dolgot jelentek meg.


- God of War III

- Two Souls

- Heavly Rain

- Sengoku Basara 4

- Last of Us

- Bloodborne

- Stb...

2016. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!