Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Audio Gods mélynyomómárkát...

Audio Gods mélynyomómárkát valaki ismeri? Vélemények?

Figyelt kérdés

Használtan szeretnék vásárolni egy mélyládát és az egyik ismerősöm ajánlotta a következőt, viszont a neten semmi infót nem találok vele kapcsolatban. Kivülről infók 250w 4ohm 30cm [url= [link] valakinek tapasztalata, vélemények?

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]



2015. jan. 11. 21:46
 1/5 A kérdező kommentje:
2015. jan. 11. 21:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet rossz, de paraméterek nélkül ránézésre megmondani elég necces lenne. Tudod ahány ember annyi ajánlás, mennyiért vennéd meg ?
2015. jan. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
9000ft
2015. jan. 12. 15:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyit szerintem megér. :)
2015. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vegul 8000ert megvettem, raraktam egy Toxic TX-500 erositore. Velemenyem szerint szepen szol, bar nem vagyok szakerto. Fejegyseg egy Pioneer MVH 160UI, basszus minimalisra allitva, loudness kikapcsolva, gyari 20 eves blaupunk hangszorokkal remekul mukodik.
2015. jan. 13. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!