Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívők, mit gondoltok az új...

Hívők, mit gondoltok az új Mózes filmről? Exodus: Gods and Kings?

Figyelt kérdés
Mennyire hű a Bibliához?
2014. dec. 22. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hű a Bibliához, mert nyilván nem azért készült, hogy a Bibliát népszerűsítse, hanem azért, hogy egy egész estés szórakozást nyújtson az emberekhez.


A film Mózes történetét dolgozza fel, de sajátos, 21. századi köntösben, racionalizálva azt. Aki azt várja, hogy betűről betűre a bibliai jeleneteket adja majd vissza, az csalódni fog. Viszont aki csak szórakozni akar, az fogja tudni élvezni valamennyire. Szerintem egy 5-ös skálán 3,5 pontot ér a film.

2014. dec. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia


Emberi forgatókönyv alapján készült

ezért nem azt hangsúlyozza amit a teremtő fontosnak tart belőle

2014. dec. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

@15:43


Az emberi gondolkodás volt az, amely számítógépet, hűtőt és egyéb dolgot adott neked, szóval azért ne beszélj róla ilyen lenézően ok? Vagy ha ennyire elítéled, ne használd az emberek által kreált dolgokat :-)

2014. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Láttam a filmet és a történetet is olvastam. Mind a kettő hülyeség. Ilyen nem létezik. A tenger nem tud ketté válni. Akinek van egy kis esze, az tudja, hogy igazam van.
2014. dec. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!